Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Pocity

29. srpna 2014 v 20:42 | Kačka |  Diary
Poslední dobou mámdivný pocity.. A chovám se divně.. Mezi lidma jsem usměvavá, milá.. ale jakmile jsem v pokoji nebo někde sama, začnu přemýšlet a většinou i brečet a ani nevím proč..
Neustále se mi chce spát, jsem šťastná, jsem smutná, chce se mi brečet, koukám se na slaďáky, což se obvykle nestává.. Prostě se sama v sobě nevyznám.. Myslím na jednoho kluka potom mám divný myšlenky..
Nevyznám se v sobě.. :/ Neporadíte mi něco? sice nevím co, ale aspoň něco :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 13. září 2014 v 20:11 | Reagovat

Ahoj Kačko,
chci tě poprosit, abys byla dál aktivní jak na blogu tak i na stránce 'Věř, běž, dokážeš'. Píšeš hezky, dobře se to čte a mám pocit, že jsem stejná, jak už některými názory (taky teď mám takové divné pocity a nevím z čeho :D) tak i s tím, že bych potřebovala shodit pár kilo, ale nemám k tomu prostě motivaci a nedokážu se k tomu sama dokopat :( ..Sledovala jsem tenhle tvůj blog i fb stránku, ale až dnes jsem si všimla tvého příspěvku, abysme tě sledovali na blogu. Je to super, že to píše stejná osoba :D Svět je tak malý :D :) Tak buď prosím aktivní :)

2 Kačka Kačka | 14. září 2014 v 17:48 | Reagovat

[1]:
Ahoj, strašně ti děkuju :) budu se pokoušet být aktivní jak budu moct.. ale nemám moc času, ale na blog budu přidávat určitě :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama