Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Jednou chyba, navždy chyba

19. září 2014 v 21:02 | Kačka |  Diary
Ahojte :) dneska tady mám zase deníček :) a ten název, no bude to tak přibližné tomu :) nemusíte to brát doslova :)
Promiňte, že je článek až tak pozdě :D ale o víkendu chodím pozdě spát :D a co vy? v kolik chodíte spát?
I kdyby jste udělali jednu, dvě, tři... nespočet věcí správně a jen jednu, jednu, jedinou věc špatně.. vím těch špatných věcí bude víc než jedna, ale je to jen příklad všichni si budou pamatovat jen a jen tu špatnou věc.. a i kdyby to udělalo více lidí, budou si pamatovat převážně vás..
A na co teď mířím?
No.. před asi cca půl rokem jsem se rozešla s klukem.. ale řekněme si upřímně, má chození v našem věku cenu, neříkám, každý to "zkusí" ale.. snad víte co myslím :)
Takže prostě, rozešla jsem se s klukem, když mi prostě došlo, že to nemá cenu.. uznávám bylo to asi divným způsobem ale to teď řešit nebudu.. no a teď když si píšu s jakýmkoliv klukem, vždycky vytáhne tohle téma a začne to rozebírat samozřejmě tohle téma je pro mě "mrtví" takže to radši vždycky vzdám, protože to probírat s klukama nemá cenu..
A co jsem tím vlastně chtěla říct?
Že i když uděláte jakoukoliv chybu i když to chyba třeba není nebo nějakou hloupost, budou si lidi pamatovat jen to a budou vás za to odsuzovat, rozebírat, pomlouvat a já nevím co ještě všechno..
A navíc, i kdyby jste se za tu chybu 1000x omluvili, nikdo už vám tu chybu neodepíše, všichni si ji budou pamatovat.. Vím, tahle rada bude hloupá :D ale zkuste se vyvarovat jakýchkoliv chyb :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama