Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Ohh shit!!

22. září 2014 v 21:55 | Kačka |  Diary
A doháje, do prdele, kurva, proč? Není to tak. Není to pravda. Prosím!
Prosím, prosím, prosím.. A jsem v háji a já to vím. A já nechtěla, chtěla jsem se tomu vyhnout. Proč? Do háje proč?
Dobře, už klid.. nnádech, výdech.. Dobrý už jsem v klidu. Jsem zase trošku hrr.. a asi z toho moc nechápete.. ale jestli mi dáte minutku, tak vám to vysvětlím :)
Už jsem vážně v klidu a teď od začátku.. mám jedno dost blbý podezření jasný teď si říkáte zže jsem blbá, že vyvádím z podezření jenže zážít to, budete reagovat stejně..V posledním já nevím asi měsíci si píšu s kamarádem :) ano je to opravdu jen kamarád jenže to je to.. začal na mě být až moc hodnej, klidně mi dá z ničeho nic pusu, chytí za ruku.. ale to už jste tu četli :)
No a dneska pondělí, včera neděle předevčírem v sobotu jsme se pohádali jak jinak než kvůli kravině mi když se hádáme tak jen kvůli kravinám..
A on mi celou neděli nenapsal, dneska ve škole se na mě ani nedíval, choval se hnusně.. Normálně bych to asi nechala být normálně jenže já to ve škole s kámoškou pořád řešila.. že mě to vadí, že nechci aby byl naštvanej a tak..
No a dneska když jsem seděla u počítače,tak každá zpráva co mi na fb přišla jsem doufala, že je od něj, ale nebyla.. napsali mi i děcka co mi obvykle nepíší, takže jsem si myslela že vyletím to mi musí kurva psát všichni a on ne? Když mi cvakla další zpráva už jsem chchtěla zabíjet kolik lidí mě dneska otravuje..
Ale když jsem viděla kdo mi napsal byl to on byla jsem ráda že mi napsal.. a začli jsme si psát jako by nic :)
No ale proč tak vyvádím, on mě bere asi víc než kamarádku.. a já začla přemýšlet proč se tak chovám.. jestli ho náhodou nemám ráda taky trochu jinak..
Jenže ať jsem myslela jak chtěla, i kdybych ho ráda měla nějak jinak a že teda přiznávám možná, MOŽNÁ mám, ale nejsem si jistá tak bych s ním stejně nemohla být, já bych prostě nemohla nevím jak vám to odůvodnit, ale ze zkušeností vím že prostě nemůžu vím každej kluk je jinej.. ale já prostě nemůžu.. ne.. :'(
Takže jsem totálně v prdeli a nevím co dělat :'(
Už chápete můj úvod článku? OMLOUVÁM se za ty slova, ale já s tím musela ven..
Nemáte pro mě nějakou radu? :( :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama