Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Back to past!

8. října 2014 v 18:44 | Kačka |  Diary
Dneska jsem tady zase s deníčkem a článkem Back to past ano, zpátky do minulosti..
Kdyby to tak šlo, kolik věcí bych já změnila, nespočet a myslím, že asikaždý..
Nebo možná že bych neměnila věci, protože už jsme to jednou udělala a v tu chvíli jsme to tak udělat chtěla, ale spíš bych chtěla vrátit staré časi..
Kdy jsem si s tebou psala, byli jsme kamarádi a řešili jen samé hovadiny, neřešili žádný probém, kvůli nějaké **** krávě jsme se nehádali, mluvili spolu, neignorovali se.. a mnoho dalších. Prostě staré časy..
Jak mě to kolikrát tak moc, neskutečně moc chybí..


Myslím, že by to taklhe chtěl vrátit zpátky každý.. Možná jsem do tebe byla zamilovaná, chovala jsem se dost divně, myslela jsem jen na tebe ale i když jsi mě poslal do prdele.. Pardón, ale je to tak.. tak i přes toto všechno, co jsem si prošla, co jsem kvůli tobě nabrečela, byla v koncích, chtěla udělat nejhorší věc na světě.. I přes tohle všechno bych to chtěla vrátit..
A proč? Chybíš mi!! Ne jako ten kluk co mi nadával, vzal všechny naděje, všechny sny.. Ale jako kamarád, jako kluk, kterýmu jsem se mohla svěřit, říct mu všechno. Jako kluk, kterej mě rozesmál když se mi chtělo brečet. Jako kluk kterej mi vždycky zvedl náladu, kterej mě nikdy nezradil a vždycky pomohl. Jako kluk kterej se mnou dělal hovadiny.. CHYBÍŠ MI TY!! ne tvoje ego, který je úplně na nejvyšší příčce.. Ale ztratila jsem tě.. Ale proč? Kvůli úplné kravině. Kvůli hovadině jsi mě začal ignorovat, přestal jsi se mnou mluvit a všechno.. to všechno prostě skončilo..
Opravdu bych tyhle časy chtěla vrátit..
Prvně jsem kvůli tobě brečela, jako kvůli klukovi kterýho nebudu mít.. teď kvůli tobě brečím znovu. Ale kvůli klukovi, kterýho jsem ztratila jako nejlepšího kamaráda.. A myslím ne já to vím! ta druhá mošnost, je o dost, o dost horší!!..
Taky máte takovýhle pocity že chcete kvůli tomuto vrátit čas? Taky se vám to stalo?
přijde mi to jako ta nejhorší věc..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Västerås School Västerås School | Web | 8. října 2014 v 18:56 | Reagovat

Trávite všetok svoj čas zábavou a kašlete na školu?
Neustále sa dostávate do problémov a nedokážete to zastaviť?
Učitelia a rodičia vás nenávidia, pretože sa ku nim nechcete správať s rešpektom?
Existuje jedno miesto, kde zapadnete perfektne. Viac na vasteras-rpg.blog.cz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama