Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Co je to láska?

25. října 2014 v 18:10 | Kačka |  Thoughts
Čuste :D už asi před rokem ano tak dávno :D jsem si malovala a psala různý kraviny.. no a dneska jsem to našla.. a jednu tu kravinu vám sem napíšu :D mě se teda líbí :DD a podle názvu už jste to asi poznali :)
Jenom kdyby něěhoko zajímalo jako že nezajímá :D tak včera jsme skončili 8 z 16.. celkem dobrý :D Chtěla jsem vám napsat článek, ale pořád mi to na mobilu nějak blbo a tak.. takže jsem ho nakonec nedala :D jak jinak :D celá já :D nemám trpělivost :D
No a teď už teda ke článku :)


Láska je stav, kdy se člověk zamiluje do osoby, pro ni dokonalou, i když má několik chyb, jako každý. Když člověk nevníma a myslí jen na tu osobu. Kdy dělá věci, které by normáně neudělal. Kdy, by pro toho člověka položil svůj život.
Stav kdy žárlí, že si píše s jiným/jinou, že se směje cizím vtipům, že "vaše" osoba objala někoho jiného než vás.
Stav kdy žárlíš, že nevíš o čem přemýšlí, co dělá, jestli to "miluji tě" myslí vážně, kdy se bojíš každého okamžiku kdy řekne "JE KONEC!".
Většinou všechno začíná takhle krásně, nemá to žádnou chybu. Těšíš se kdy ti znovu napíše, a on/ona ti napíše a ty se usměješ a píšete si třeba do 3 do rána.
Pokračuje to jak románek z filmu. Jak kdyby přesně tuhle šťastnou chvíli vystřihli a vložili ji do tvého života. Jenže to má "menší" chybu. Ten tvůj románek nebude končit happy endem.
Přijde den, kdy chceš nějakou věc vyřešit, vysvětlit a začnete se hádat. Poté už to bude jen horší. Řekneš si fajn jedna hádka, ale pak se hádáte znovu. Každý den, už i kvůli obyčejným kravinám..
Po čase už tě to přestane a bavit a řekneš "JE KONEC!"..
Tenhle vysněný románek končí. Víš, že to bude bolet, že to bude potřebovat čas, ale víš, že JEDNOU bez té osoby budeš umět žít. Po čase to přeci jen dokážeš a do života ti přijde lepší, hezčí, dokonalejší osoba než ta předchozí.
A začne vše znovu. A tobě nezbývá nic jiného, než věřit a doufat, že to skončí lépe, že spolu budete šťastní a žít až do smrti.


A vlastně zpět k původní otázce. CO JE TO LÁSKA?
Vlastnost, city, věc? To nikdo neví. Je to prostě stav, při kterém všichni blouzní, dělají nesmyslné věci a myslí jen na tu osobu. Stav, který nelze jen tak popsat jedním slovem, jednou větou. Je to něco vyjimečného, úžasného a okouzlujícího.
Pro každou osobu to znamená něco jiného. Ale i tak pro všechny to stejné. Jedinečné a nenahraditelné. Pocit bezpečí, ochrany, pocit, že někomu patříte a má vás rád.
Jen tak jednoduše se to popsat nedá. Je to prostě stav, který nelze vysvětlit. Je to prostě LÁSKA.
A co to LÁSKA je? Na to si musí najít odpověď každý sám. Každý to zažije, každý to pozná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama