Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Fuck drems!

11. října 2014 v 8:43 | Kačka |  Diary
Nesnáším sny, nesnáším sny, nesnáším sny!!!!
Opravdu nesnáším sny. Proč se mi už tři noci po sobě zdá ten samý sen? Proč?
Říká se, že sny jsou výplody mé fantasie, což je pravda, kolikrát se mi zdá úplná hovadina. Ale taky se říká, že sny jsou to co se stalo/stane nebo to co chceme, aby se stalo.
No kolikrát nevím kam ten sen zařadit. Mě se většinou sny zdají těsně než se vzbudím. Za což jsem celkem ráda, protože pak toho snu vidím jen kousek.
Ale vysvětlete mi někdo, proč se mi zdají sny dokola? Proč se mi tři dny po sobě zdá to samé? Proč když se vzbudím tak mi tečou slzy? Proč?
Už tři dny se mi zdá o kamarádovi ano kamarádovi, se kterým jsem se pohádala že se mi přišel omluvit. Pokaždé něco donesl, pokaždé něco jiného poprvé mléko omfg jako co to je? Potom růži a třetí si nepamatuji. Prostě se mi přišel omluvit, že to tak nemyslel, že mi to nechtěl říct, nechtěl mi ublížit. A pokaždé když se v tom snu vzbudím, ležím s ním v posteli. Omfg co to jako je? A ano mám na sobě oblečení..
A poslední taková tečka snu. Vždycky se mi di snu přímotá kamarádka s nějakým klukem? Proč :D? Neříkám že mi to vadí, to ne. Ale co to má za souvislost. Většinou jsem tam já + nějakej kluk a kamarádka + nějakej kluk.
Každopádně, sny jsou divný. Dost divný!
Jaký máte názor na sny? Zdá se vám něco?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 11. října 2014 v 12:39 | Reagovat

Si děláš prdel ne? -_- :D mě to začíná fakt hodně, hodně děsit -_- :D proč tam jsem pořád já? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama