Nikdy nemusíme ztrácet naději, protože nikdy nemůžeme být nazvratně zničení.

Listopad 2014

Víte jaké je to ztratit kamaráda?

30. listopadu 2014 v 19:47 | Kačka |  Thoughts
To je zase článek toto -_- opravdu mám dneska zase "happy" náladu.. Přijdu si jak těhotná :D takový střídání nálad.. jsem zvědavá jak se budu chovat až těhotná budu :D jestli teda někdy budu :D panebože co zas plácám? :D Každopádně k článku..

A JEŠTĚ UPOZORŇUJI :D POKUD NEJSTE NA DOUHÉ ČLÁNKY, ANI TO NEČTĚTE :D

Včera večer jsem opět nespala a opět se utápěla v slzách, vzpomínkách, prostě depka..
Víte jaké to je ztratit kamaráda? A více méně vlastní vinou? Počkat byla to moje vina?
NE! Tentokrát to byl on kdo mě odstřihl, odepsal a nebaví se se mnou.. Proč by mi mělo záležet na někom, komu na mě evidentně ani trochu nezáleží.. Doháje co já si zase myslela -_- Mělo by mi na tobě záležet, protože tě mám ráda!

20. Tvoje oblíbená pohádka

29. listopadu 2014 v 9:09 | Kačka |  Tagy a challenges
Tak dneska zase 30 questiones challenge oblíbená pohádka..
No i když je mi pomale 15 a jsem "dospělá" ha.. co si zase namlouvám, chovám se jak malý děcko.. tak se na pohádky dívám ráda říkám, jak malý děcko..
A to hlavně o vánocích, ale to myslím všichni.. Takový ten klid a mír.. Popíjení teplého nápoje a koukání na pohádku. Vánoční idilka :3 :) Už nám za chvíli začne, příští neděle je už první adventní.. Taky se tak strašně moc těšíte na Vánoce? Ale já ještě nemám dárky zase nějak nestíhám :D A vy? Máte už dárky?
Ale zpět k tématu zase sem odbočila někam jinam, celá já :D nevím, co je moje nejoblíbenější pohádka..
Všechny jsou nádherné, něčím originální a zvláštní..
Ale kdybych měla opravdu vybrat jednu, takovou nechci říct nejblíbenější, ale spíš nejhezčí.. Za mě by to byl Shrek, protože tady na té pohádce je vidět, že není potřeba dokonalost, pouze láska..
Mě se ta pohádka strašně moc líbí a tohle je ten hlavní důvod proč..
Nevím jak jinak ten důvod popsat, nebo jak jinak popsat proč se mi líbí..
DOKONALOST není základem LÁSKY!
Takže za mě je nejhezčí pohádka Shrek a nejoblíbenější všechny :)

Utíkat před realitou a problémy! Po je jediné co by mi šlo!

28. listopadu 2014 v 20:36 | Kačka |  Thoughts
Utíkat před realitou a problémy, to je jediné co by mi šlo! Moment! Ono mi nejde ani to! to je opravdu k smíchu
Je vůbec něco co by mi šlo? Jo jedině tak vytvářet problémy a utápět se v slzách! V tomhle jsem JÁ expert -_- klidně se ozvěte, taky vás to naučím :D
Já opravdu nevím co mám dělat, neustále se utápím v slzách, samotě, smutku. DOST! Tohle musí zkončit a to hned.. A nějak radikálně.. Ale jak?
Už jsem se několikrát pokusila udělat změnu vzhledově, povahově.. ale stejně mi to nijak nevyšlo.. Obarvení vlasů mi mamka zakázala, styl na holčičí taky nějak moc nevyšel :D ano je mi skoro 15 ale oblíkám se jako kluk :D rifle a mikina :3 prostě můj ideál.. No a povahově? Já prostě nedokážu být jiná.. Už nějaká jsem a to se jen tak nezmění..
Tak mi teda poraďte co mám dělat! Tohle opradu už nejde!
Přijdu si jako anděl s křídli, který neumí létat. doháje co já to zase napsala? :D
Myslím, že tohle téma rozebírat už nemá cenu. Nejraději bych za tímhle vším udělala velkou tlustou čáru a už to nechala za sebou! Ale jaksi mi to prostě nejde..

Jaký je vůbec smysl života?

27. listopadu 2014 v 20:29 | Kačka |  Thoughts
Tak tohle je podle mě celkem dost dobrá otázka na amyšlení. Jaký je způsob života? Stejně se jednou narodíme, jako děti chceme být dospělý. jakopuberťáci nesnášíme svět, když konečně dospějeme tak se chceme vrátit do mladších let. Ani se neotočíme a zestárneme. A pak nás čeká už jen ten hrob.
Vím teď to ode mě zní hnusně uznávám, ale jaký na to máte názor vy?
Stejně celý život žijeme v přetvářce, nejistotě, smutku a jenom všeho špatného. Nic hezkého se nám v životě nestane a když se zdá že ano, změní se to v noční můru.
Já opravdu nechápu život. Kolikrát bych i řekla, že si životu nevážím, ale nevím. Občas mám prostě slabé chvilky kdy chci jít na nějaký most a skočit, kdy chci najít něco a ublížit si, někdy to vidím jako jediné východisko z tohoto zmatku. nebo spíš samoty co mě poslední dobou přepadá? ale nidky to neudělám, nepokusím se o to. Nemám na to!
Ale proč? Na světě mě stejně nic nedrží, není pro co žít. Stejně žijeme pro smrt. Tak jako tak jednou zemřeme.
Zase mám nějakou slabou chvilku. Sedím u počítače, přemýšlím nad životem, poslouchám smutné písničky a čtu zamilované povídky.. Ale proč? Řekněte mi proč mě kolikrát ty povídky rozbrečí a někdy je to to jediné co potřebuji. Skovat se pod peřinu a jen číst, vtáhnout se do děje a aspoň na chvíli se odstřihnou od toho zlého světa.
Ale vždycky mi začnou téct slzy, už to ani nevnímám.

Jsem "happy"

26. listopadu 2014 v 12:38 | Kačka |  Diary
Takže jsem totálně na prášky -_-
Jak jsem vám včera psala, že jdu k doktorce a doufám, že mě pustí do školy.. Ne ona mi dá další antibiotika s tím, že se mi ta nemoc vrací.. Co víc si přát? Další týden strávit jen v posteli, nesmět vylézt pomale ani na záchod a jen ležet a odpočívat.. Ale to nejsem já.. Nebaví mě jen tak ležet.. Jo když jsem třeba po týdnu ve škole unavená tak proč ne.. Ale tohle? Už mui to leze krkem.. A to braní prášků taky..
A ke všemu pak toho budu mít moc ve škole -_- Fakt, co víc si přát? Opravdu mám teď na něco náladu -_-

Náštěva :D

25. listopadu 2014 v 15:54 | Kačka |  Diary
Tak jsem dneska uvítala k té doktorce.. Docela i s nadějí, že by mě snad pustila do školy. I když nic takového asi nenastane, protože je mi hůř než mi bylo klidně mě mějte za blázna že chci do školy :D ale je to tak.. doma je to ještě horší
A mé náhlé překvapení když tam přijdu? :D
Ne nepustila mě do školy -_- Ona měla dovolenou.. takže tam jdu zítra znovu a jsem opravdu zvědavá co mi řekne.. skoro se nezvednu z postele, neustále mě bolí a motá se mi hlava.. tmý se mi před očima a mám dojem, že skolabuji taky bycvh do sebe mohla konečně dostat jíslo.. co jsem nemocná jím minimálně.. na snídani pomeranč.. na oběd nic.. odpolední svačina rohlík a večeře něco malýho.. toto je prosím můj jídelníček.. takže se ani nedivím, že je mi špatně..
Možná se ptáte proč jím málo vím, nikoho to nezajímá :D ale co.. ale jak jsem nemocná hlad nemám.. a když do sebe něco dostanu, jako dneska k obědu, jde to ven..
Jednoduše řečeno, do školy asi ještě nezavítám a nevím co budu dělat..
Včera jsem si psala s kamarádkou a máme toho celkem dost.. na to že jsem v 9 a měla bych se snažit.. je to blbé..
Uvidíme :) Napíšu vám zase zítra :) teď na chvilku sedím u počítače, ale jak to tak vidím, jdu opět navštívit svoji postel :) Takže se mějte hezky :) a líp jak já :)

Past is past!

24. listopadu 2014 v 15:34 | Kačka |  Thoughts
Past is past and i´m living now!
Takdobře, když teď nepíšu deníček každý den tak jsou to zase moje myšlenky, moje řeči a blbosti :D Jsem prostě strašná a já to vím :D ale tak co..
Ale co tím chci zase ednou říct? Ano zase jsem přemýšlela.. A neustáe se vracím do minulosti.. Ani nechápu proč, prostě se vracím do minulosti a říkám si co by bylo kdyby?? Co by teď bylo? Co bych udělala jinak? Co by kdyby?
Doháje, ale já nežiju v minulosti!!
A už bych si to měla konečně sama uvědomit, vždyť se nemůžu obracet pořád zpátky.. Co se stalo, stalo se. A teď se budeme kouket jen do budoucnosti..
Dobře já vím, mluvím tady sama na sebe, ale vážně nevím jak si mám pomoct.. Vždyť se nemůžu neustále otáčet
Dobře, když jsem doma už mi to leze na mozek.. Nevím co už dělat, nad čím přemýšlet a tak přemýšlím úplně nad kravinama.. Ale vážně, ta nuda mi leze na mozek..
Poraďte mi co mám dělat? Vždyť já se unudím k smrti..
Sice jdu zítra k doktorce a ve sředu snad už do školy, ale mamka říká, že budu ještě doma.. Ale já nechci!! Chci do školy!
Možná zmín jako blázen, kdo by lezl dobrovolně do školy? No asi nikdo :D Ale fakt mi chybí pokecat s kamarádoma, s kamarádkou o klucích neříkám, píšeme si.. ale to není ono :D a vážně už se nudím..

Please don´t cry! But..

23. listopadu 2014 v 17:54 | Kačka |  Thoughts
"Happy článek" :)
Takže zase plnej deprese, slz, smutku. Doháje já už nechci. Ale nevím co dělat..
Romantický filmy mě rozbrečí, při zamilovaný knížce hystericky brečím.. Všechno kolem mě je tak dokonalý. A z mého pohledu? Na nic, všechno na zhroucení. No dobře asi jsem na zhroucení já..
A fakt si tak připadám.. Nespím, nejím, nevnímám.. A řekněte mi co mám dělat.
Já už nevím, jsem v koncích a nic mě nenapadá. Na druhou stranu si říkám, ať to nechám plavat, život bude čím dál horší. Ale copak to jde? Teď je tady toto a teď je nejhorší toto.
Minulost máme nechat za sebou, na budoucnost se nedívat a žít přítomností!
Ale jde to? Jde to když se každou chvíli otáčíme a říkáme to byly časy, tehdy bylo nejlíp, nic nás netrápilo.. A naopak každou chvilku se bojíme budoucnosti? Bojíme se udělat jakoukoliv věc protože opět nechceme skončit na dně. Znovu nechceme okusit to nešťestí slzy a strach co nás potkával v minulosti..

I need a hug!

22. listopadu 2014 v 19:42 | Kačka |  Thoughts
Ahojte :) fajn, toho smajlíka jsem si mohla odpustit.. do smíchu mi není.. dneska jsem tady trošku s depresivním článkem jo zase celá já -_- prostě jenom smutek a deprase..
Kolikrát si říkám, jestli už tý deprese a neštěstí, smutku a toho všeho "špatnáho" nebylo dost.. Ale jak se zdá, asi se to na mě lepí, jsem jak magnet.. A především na slzy..

Ještě jednou

21. listopadu 2014 v 8:23 | Kačka |  Téma týdne
Pro dnešek téma týdne Ještě jednou tak tohle je docela zajímavý téma..
Je tolik věci, které bych chtěla udělat ještě jednou.. ani nevím, kdybych si měla vybrat jednu, jaká by to byla.. Chtěla bych tolikrát vrátit čas, neudělat nějakou chybu nebo cokoliv jinýho.. Chtěla bych vrátit čas, abych neřekla zase nějakou kravinu, abych úřestala být taková jaká jsem..
Chci být ještě jednou malá, bezstarostná holčička s culíkama na stranu..
Chci se vrátit do let, kdy jsem neřešila žádný kluky, žádný "lásky", nic..
Chci ještě jednou, prožít jakýkoliv den s lidmi, kteří tu už nejsou..
Chci ještě jednou prožít den s tebou a zjistit jestli jsem opravdu neudělala kravinu..
Chci ještě jednou zažít všechno znovu..
Ještě jednou vrátit chvíle, kdy mi bylo nejlíp..
Chci ještě jednou vrátit minulost..
Vím, že se říká, že bychom se neměli vracet do minulosti. Co se stalo, stalo se.. A vrátit to nejde, ale proč? Vím, v té chvíli jsem to tak udělat chtěla. ale v té chvíli jsem byla třeba blbá..

I´m ill..

20. listopadu 2014 v 14:02 | Kačka |  Diary
Skvělý, opravdu skvělý..
Přes prodloužený víkend mi bylo celkem špatně, bolela mě hlava, v krku, byla mi zima.. Vypadalo to, že budu nemocná, ale tak nějak jsem to přeležela a v pondělí mi bylo fajn, takže jsem řekla, že půjdu normálně do školy :)
Jenže mi bylo v úterý ráno špatně, nemohla jsem mluvit, točila se mi hlava.. Tak jsem si raději zala k doktorce..
Že já blbá tam lezla -_- čekala jsem, že mi dá jen nějaký kapky nebo něco..
Ne ona mi dala na týden antibiotika. Takže teď ležím v posteli, až do úterý, mám dojem, že se unudím k smrti.. V úterý jdu na kontrolu, tak doufám a věřím v to, že budu moct do školy..
Ano asi jsem blázen, ale chci do školy :D
Celej den jen ležím v posteli, koukám na filmy, upravuji nějaké obrázky, píšu si člínky na blog.. A fakt si myslím, že se unudím :D

"Just friends"

19. listopadu 2014 v 9:55 | Kačka |  Thoughts
Jen kamarádi, když to řeknete takhle, mě se vybaví nejlepší přátelé, kluk s holkou. Prostě čistě jen kamarádi, nejlepší. Znáte to takový to jak jsou ve filmech ano ve filmech, zase jsem naivní -_- tak prostě takový jen kamarádi..
Ale když někdo napíše just friends, vybaví se mi kamarádi z výhodama. Taky snad víte co myslím, prostě nejen kamarádi, ale... doháje já jsem na vysvětlování tupá -_- že já se vůbec o něco snažím -_- vždyť to stejně nikdo nečte a jsou to jen moje kecy..
Ale co máš proti "just friends"? U tebe nic :D A u tebe?
Je divné, že když jsem si byla 100% jistá, že u mě jsou to jen kamarádi a ne just friends. Nad touhle otázkou jsem včera přemýšlela. Bavily jsme se o tom s kamarádkou, a tohle mi napsala.. A já místo okamžité odpovědi, přemýšlela co jí mám napsat.. Ale proč? Proč jsem musela přemýšlet? Vždyť je to jasný ne?
Zase jsem tak naivní a tupá, že musím přemýšlet nad takovouto věcí.
Vím, že jsem psala, že téma Kamarád tak rád? a To nemůžeme být jen kamarádi? bude ještě zajímavý, ale nemyslel jsem, že až tak..
Doháje proč? Proč? Týhle myšlenky se musím co nejdříve zbavit, ale nevím jak.

To nemůžeme být vážně jenom kamarádi?

18. listopadu 2014 v 13:11 | Kačka |  Thoughts
Jak jsem vám nedávno dávala ten článek Kamarád taky rád? tak tohle je dejme tomu takové pokračování :D
No jednoduše řečeno, já opravdu nechápu proč když je holka a kluk kamarádi, proč z atím každý hledá, že spolu chodí nebo že se chtějí. Co to má s tím dočinění? To prostě nemůže být kluk a holka dobří kamarádi?
Jak se zdá, tak asi ne. Nebo ne aspoň u nás na škole. Tam za tím hned hledají něco jiného. Jak děcka tak dokonce i učitelé!!
Ano i učitelé! Nedávno jsme s kamarádem dělali kraviny na chodbě a ylezla učitelka a prý ne mě: Ty ho chceš nebo co? Zůstala jsem na ni koukat jako na cizího a pak jsem vybuchla smíchy. To fakt doháje nemůžeme být kamarádi? Já to nechápu!

8. Pět oblíbených citátů

17. listopadu 2014 v 11:11 | Kačka |  Tagy a challenges
A dneska máme zase 30questions challenge a to 5 oblíbených citátů :D No tak to bude hodně těžké vybrat jich jen 5 :D

Umění chlapce. Je přežít všechny dívčí nálady!

Jo tak tenhle se mi vážně líbí, protože jee to sakra pravda, když já mám nálady na nic nebo se mi často střídají, vím jak je to se mnou těžké :D

Štěstí? Co to je? Chtěla bych se s tím seznámit!

No kolikrát mi připadá, že o mě štěstí ani nezavadí a smůla se mi lepí na paty. Ale tak třeba se to někdy obrátí :)

Hodných kluků si holky neváží, ale pro zmrdy, by udělaly všechno.

No tak ještě řekněte, že tohle není pravda a já jsem královna světa :D

Malé holčičky pláčou, velké mávnou rukou a pošlou tě do p*dele.

Tak co k tomuto dodat? Asi jento, že jsem stále malá. Protože neustále brečím a nikoho jen tak nedokážu poslat někam..

Děkuji těm, co mi ublížili, protože jsem zjistila, že debilům se snaží usmát do tváře!

No tak k tomuto nemám co říct, protože tohle je pravda.

Vzath by neměl zničit kamarádství, no kamarádství by též nemělo ničit vztah!

No a k tomuto už nemám vůbec co dodat, snad jen, že jsem si ho vybrala, protože to první. Že bych v takové situaci stála? No možná. Ale každopádně jako všechno je to pravda.

Jen co celkověš dodat? Citáty obecně miluji, ale to už určitě víte :D A bylo hodně těžké jich vybrat no dobře nakonec jsem počet zvedla na 6, ale i tak je milion další které jsou hezké, pravdivé a nejoblíbenější, to nejdem jich vybrat jen5. V každém je něco :/ :))

Nehty :)

16. listopadu 2014 v 14:03 | Kačka |  Fashion
Protože tadfy dávám pořád to stejné dokola.. Deníček, challenge, citáty, písničky.. Prostě toto neustále dokola, rozhodla jsem se pro takovýto článek.. :)
No dobře, přiznávám se, já osobně moc nehty nalakovaný nenosím.. Má spíš takový období :D kdy se dám do barviček a teda nosím nalakovaný nehty, ale normálně ne.
Teda ano ale ne barvou ani znaky nebo něco. Buďto průhledný nebo světle růžový lak co vůbec není poznat. Většinou když mám dotrhané nehty a musím se přeiznat, z nervozity si je trhám,a le snažím se to odnaučit, prostě takový zlozvyk už tak používám jen ty světlé laky co nejsou vidět. A pak trhám lak místo nehtů.
A když mám teda v rámci možností pěkné nehty, tyk mám nějaké ty barvy :)
A tady máte pár obrázků, jak bych jednou chtěla umět si udělat nehty :D


Before I die_1

15. listopadu 2014 v 19:05 | Kačka |  Before I die
Rozhodla jsem se udělat rubriku BEFOR I DIE. protože mě se ty obrázky strašně moc líbí :3 :) Ke každému vždycky něco napíši :)
Tak tohle je spíše normální řání každého :) Ale tak i moje :3
K tomu nemám co dodat :) Jet s Bitches, tak si to maximálně užijeme :)
Tak tohle je sen každé dívky :) a doufám, že se každé splní :)

KKK- Kytara, knížka a kakao

14. listopadu 2014 v 11:43 | Kačka |  Diary
No tak to jsem dalal zase jednou název :D prej KKK :D Lol, co mě zase napadá, to je až děsivý :D Ale ke článku :D
Podle názvu asi nic nevíte, no možná trochu :D
Každopádně co tím chci říct?
Vždycky, když mám špatnou náladu nebo mě nebaví nic dělat, poslouchat ty strašné kecy lidí, zalezu si k sobě do pokoje a dělám něco u čeho se odreaguji. Čtu knížku nebo nějaké smyšlený povídky. Hraju na kytaru. Piju kakao. Vymýšlím příběhy i když ty jsou strašné -_- nebo si třeba jen tak maluji.
Jsou to prostě moje nejoblíbenější činnosti, protože u toho dokážu zapomenout úplně na všechno. Ještě si k tomu pustím písničky a je to totálně dokonalý :3
Ano teď si asi říkáte co jsem za blázna, že to nazývám dokonalým, ale je to tak.. Pro mě to tak je.
Čím se zabavíte vy? Co děláte když nemáte náladu?
Tohle je jednoduše to nejlepší na světě, co může být :3

Recenze_5 - Divadlo :)

13. listopadu 2014 v 13:45 | Kačka |  Recenze
No tak jak jsem vám slíbila :) Mám tady tu recenzi na divadlo :)
Takže název byl KOČKY, no a popravdě řečeno, děj jsem trošku nepochopila a co jsme se bavili s děckama, bylo nás víc.
Ale osobně se mi divadlo hodně líbilo. Sice na flashdance nemá, to u mě nepřekoná asi nic, ale bylo hodně pěkné.
Jak už víte, jezdíme se školou a jedeme tak 4 do roka :D No asi tak nějak..
Já osobně byla na 3divadle jednou jsem byla nemocná a opravdu tohle řadím na 2 místo :D
Ale teď zhruba o čem to bylo..
O kočíčích životech, jak to kočky vnímají, co dělají, jak se chovají a podobně. To jak zpívali bylo prostě no wow :O
Sice to bylo kratší 1:30 ale opravdu pěkné :)
No popravdě nevím, co vám k tomu chci psát, protože děj jsem sama o sobě nepochopila, takže asi tak :D
Ale jestli jste se na to někdo chystal jít, nebo tak něco, tak určitě běžte :) Stojí to za to :))


Kamarád taky rád?

12. listopadu 2014 v 13:42 | Kačka |  Thoughts
Kamarád taky rád? Nebo jen kamarád?
No tak tohle je opravdu otázka. Jen kamarád nebo něco víc? Proč musí vždycky někdo něco říct a já se toho chytnu a přemýšlím nad tím, i když to vůbec není pravda a vím to :D
Proč jsem tak naivní? What? Doháje proč?
No dobře, podle názvu si můžete myslet bůhví co. Takže uveďme to na pravou míru. Mám kamaráda ANO POUZE KAMARÁDA, se kterým si v poslední době víc rozumím. Ano dá se to tak číct, spíše nás sblížilo jedno určité téma a my jsme prostě dobří kamarádi, říkáme si vše, navzájem se kdykoliv vyslechneme, chceme rozesmát toho druhého, teda spoň z mé strany to tak je, ale myslím, že to platí i z jeho strany.

4. Popiš do detailů svůj den

11. listopadu 2014 v 18:25 | Kačka |  Tagy a challenges
Dneska je to z 30questions challenge a budu popisovat včerejší den :)
No jako každý ráno jsem měla budík na 6:00, ale jako vždy jsem vylézala až 6:30 ano jsem strašně lenošná a nemohla jsem se vykopat :D Pak jsem se nasnídala, převlíkla a šla do koupelny. Jelikož jsem si v neděli umývala vlasy, tak jsem si je musela vyžehlit a protože jsem byla ráno lenošná. Zase jsem nestíhala :DD No jak jinak. U mě úplná klasika.
Když jsem to teda stihla vyžehlit a dokonce stihla i autobus byla jsem v klidu :D Dojela jsem do města, kde máme školu a tam na mě čekala kámoška. Šly jsme ke škole a jak jinak než jsme okamžitě začali drbat kluky ano naše nejoblíbenější téma:3 :D Škola probíhala celkem v pohodě. V chemii první hodinu jsem byla zkoušená úžasný :D ale dostala jsem 2 takže fajn :D v angličtině jsme psali, taky pohoda :D Matika jsme psali, to jsem snad dala, a psali jsme z občanky, no to snad bude taky v pohodě. :D Takže POHODA :D