Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Kamarád taky rád?

12. listopadu 2014 v 13:42 | Kačka |  Thoughts
Kamarád taky rád? Nebo jen kamarád?
No tak tohle je opravdu otázka. Jen kamarád nebo něco víc? Proč musí vždycky někdo něco říct a já se toho chytnu a přemýšlím nad tím, i když to vůbec není pravda a vím to :D
Proč jsem tak naivní? What? Doháje proč?
No dobře, podle názvu si můžete myslet bůhví co. Takže uveďme to na pravou míru. Mám kamaráda ANO POUZE KAMARÁDA, se kterým si v poslední době víc rozumím. Ano dá se to tak číct, spíše nás sblížilo jedno určité téma a my jsme prostě dobří kamarádi, říkáme si vše, navzájem se kdykoliv vyslechneme, chceme rozesmát toho druhého, teda spoň z mé strany to tak je, ale myslím, že to platí i z jeho strany.


No a dá se to říct takhle, dříve jsme se moc nebavili nebo prostě neměli takovýhle vztah. Když se kamarád rve se spolužákem tak ho vždycky bráním. ano přiznávámse, bráním ho! :D ale to je prostě myšleno jednoduše kamarádsky. :)
Ale poslední dobou mají děcka kecy. že spolu buďto chodíme nebo se navzájem chceme. To nemůžeme být jen dobří kamarádi?
Když to byli kecy jen děcek tak to bylo v pohodě, ale když mi spolužák v pátek napsal, že to tak je, že mě kamarád chce a poznalo to už i víc lid, tak mě to celkem dostalo. Tvrdila/Tvrdí to i kamarádka ale i tak..
Teď mě dali zase téma k přemýšlení a já jak jinak, než že se zase vypovídám tady
Jenmže já vím, že to tak není. Vím to na 100%! Protože to téma co nás slbížilo byla kamarádka do které se zamiloval ano napíšu to takhle takže vím že to tak není. Ale i tak teď musím přemýšlet.
Ale jedno vím určitě!
PRO MĚ JE TO JEN KAMARÁD!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama