Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Please don´t cry! But..

23. listopadu 2014 v 17:54 | Kačka |  Thoughts
"Happy článek" :)
Takže zase plnej deprese, slz, smutku. Doháje já už nechci. Ale nevím co dělat..
Romantický filmy mě rozbrečí, při zamilovaný knížce hystericky brečím.. Všechno kolem mě je tak dokonalý. A z mého pohledu? Na nic, všechno na zhroucení. No dobře asi jsem na zhroucení já..
A fakt si tak připadám.. Nespím, nejím, nevnímám.. A řekněte mi co mám dělat.
Já už nevím, jsem v koncích a nic mě nenapadá. Na druhou stranu si říkám, ať to nechám plavat, život bude čím dál horší. Ale copak to jde? Teď je tady toto a teď je nejhorší toto.
Minulost máme nechat za sebou, na budoucnost se nedívat a žít přítomností!
Ale jde to? Jde to když se každou chvíli otáčíme a říkáme to byly časy, tehdy bylo nejlíp, nic nás netrápilo.. A naopak každou chvilku se bojíme budoucnosti? Bojíme se udělat jakoukoliv věc protože opět nechceme skončit na dně. Znovu nechceme okusit to nešťestí slzy a strach co nás potkával v minulosti..


Jo asi nějak tak jak na těch obrázcích se teď cítím.. Včera jsem šla spát až ve 2 ráno.. A co jsem dělala? Do půlnoci koukala na zamilovaný filmy a brečím.. O půlnoci se rozhodnu jít spát, ale nemůžu. Zapnu si čtečku a čtu zamilované knihy/příběhy a to mě dožene k slzám ještě víc..
Padla jedna hodina raní a já hystericky brečela a dohnala mě k tomu jen knížka.. Ovšem tohle nebyla jen tak ledajaká. Byla ze života, nekončila happy endem. Skončila tak, jak většina životů. Skončila smutně a to mě dostalo nejvíc.
Asi se mnou opravdu mává puberta nebo jinak to vysvětlit neumím..
Ale co jsem doma nemocná a teď je mi ještě hůř než předtím jen brečím a brečím a brečím.. ale před rodiči? ten nejštastnější člověk na světě..
"Nic mě netrápí, nic mi není. Jsem ta nejšťastnější. Ulejvám se ze školy a flákám se doma." tak přesně tohle vidí naši.. Kdyby jen věděli..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama