Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Staré zvyky

8. listopadu 2014 v 10:12 | Kačka |  Téma týdne
Zvyky nebo zlozvyky? Tak jako tak je to zvyk. Každý, a to můžu říct s čistým svědomím, má nějaké zvyky nebo i ty zlozvyky.
Máte vy nějaké zvyky?
Já osobně žádný zvyk nemám. Krom teda těch svátků, víte jak to myslím ale ty drží skoro každý jinak osobně asi zvyk opravdu nemám.
Ať přemýšlím jak přemýšlím ne nemám. :) Já mám více zlozvyků než zvyků, i když opravdu, jaký je v tom rozdíl? Tak jako tak je to zvyk.
Mých zlozvyků se najde opravdu více a to například trhání nehtů vím je to hnusné a snažím se to přestat dělat ale když jsem nervózní, neubráním se. Nebo třeba jeden z mých zlozvyků je hraní si s vlasy. Neustále ať je mám stažené, rozpuštěné si hraji s vlasy. Nevím proč :D Asi mě to uklidňuje. A v poslední době třeba kousání tužek což je taky hnus ale já si prostě nemůžu pomoct. A jak to tak je, prostě zlozvyk no.
A co to jsou vlastně zvyky?
Věci nebo činnosti, které se člověk naučí dělat neustále. A neustále je opakuje a vykonává.
No i když teď jak to tak píšu, přeci jen jsem si na nějaký ten zvyk vzpoměla, i když nevím jestli se to dá nazvat zvykem. Vždy, když se ve škole nudím nebo i doma. Vezmu si papír a maluji, no teda spíš píši, různé věci typu love, hate, boys are idiots, music, memories, die, miss, school, citáty, fu*k, shit a podobně, vážně nevím jestli je to zvyk. Ale v oblibě to dělávám :D
A co tedy vy? Jaké máte zvyky/zlozvyky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lóra Lóra | Web | 8. listopadu 2014 v 10:47 | Reagovat

Napsala jsi to pěkně

2 Kačka Kačka | 8. listopadu 2014 v 10:54 | Reagovat

[1]: Děkuji :3 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama