Nikdy nemusíme ztrácet naději, protože nikdy nemůžeme být nazvratně zničení.

Prosinec 2014

Tak na lepší!

31. prosince 2014 v 19:08 | Kačka |  Diary
Ahojte :))
Tak teda na lepší :) Nemůžu tomu uvěřit, že to tak rychle uteklo.. JAK? :O To vážně není možný, rok se otočil a máme tady další..
Tak teda prozatím klasicky všechno nejlepší a šťastnej krok do nového a snad pro každého lepší rok než letošní :)
Opravdu nemůžu uvěřit, že už máme zase rok za sebou, je to neskutečné. Tolik se toho zase změnilo. Tolik se toho stalo. Kdybych tady měla napsat vše, asi bych tady byla dlouho :)
Byla jsem tak neskutečně ráda, když jsem se zbavila roku 2013, nesnáším 13. A ani jsem se opravdu nestihla pořádně rozkoukat a utekl i ten rok 2014.
A já budu opět zase doufat, že tento bude lepší a nebude se dít nic zlého. Prosím jen a jen to nejlepší..
Ale i tak bude něčím výjimečný..
Bude mi 15 tak víte :D takový ten přelom v životě :D nic zvláštního to teda nebude, budu zase o rok starší, ale i tak si připadám jako dítě a taky dítě jsem.. Ale i tak, dostanu občanku, no asi každej to zná :D

No a další takový zásadní rozhodnutí, bude výběr střední školy, což budu mít teda už za měsíc, dva? Tak nějak.. a přijímací zkoušky.. tak doufejme.
. Doufejme, já se teda bojím neskutečně, neskutečně moc..

Každopádně bude to další zajímavý a dlouhý rok!

Ještě jednou všechno dobrého a šťastného do toho roku 2015 :)


To není možné!

30. prosince 2014 v 20:44 | Kačka |  Diary
Ahojte :) tak v první řadě se chci omluvit, že ani v sobotu ani včera nebyl článek..
A důvod? No v sobotu sem byla na oslavě sestřenčiných 18ctin :D Dokážete si to představit, plánovala jsem, že si najdu chvilku a napíšu vám článek, ale nějak mi to nevyšlo a žádný nachystaný jsem neměla..
Na neděli jsem pro změnu měla nachystaný, protože jsem vstávala pozdě nečekaně, z oslavy jsme přišli asi ve 3,4 :D tak nějak no a odpoledne jsme jeli s taťkem do Brna na hokej.. Ano jsme fanoušci :D terda spíš taťka :D a dostal 2 lístky jako vánoční dárek a vzal mě :D
No a včera.. Byla jsem celkem unavená tak jsem celej den tak polehávala.. No a odpoledne jsem asi na 2hoďky usla a vzbudila se s horečkou 38,9 -_-
Ráno jsem měla taky horečku, tak jsem šla k doktorce a mám další antibiotika :DD jé já jsem šťastná samozřejmě je to myšleno jako ironie a neustále mě bolí hlava, takže dneska jenom takovej rychle informativní článek :) A zítra vám dám nějaké to popřání do Nového roku :DD Znáte to :))
A já jdu asi zase ležet a koukat se na filmy, jako celej dnešek :) Páčko :)
jo tolik nějak mám prášků, akorát hnusný a bílý.. A mám jich asi 80 -_-

13. Proč píšeš svůj web?

28. prosince 2014 v 11:36 | Kačka |  Tagy a challenges
Protože jsem dneska nevěděla co vám napsat :D Včera jak jsem psala jsem byla n aoslavě :3 :D A přijeli jsme poměrně pozdě :DD
No jednoduše řečeno, nevím co vám napsat "zajímavého" :D nikdy nic zajímavýho není, ale i tak :D Tak jsem se rozhodla pro challenge..
Zbývá mi jí poměrně ještě hodně, ale jsou to takové "úkoly", na které nevím co napsat.. Takže to teď bude hodně z řídka :DD
Ale už teda k dnešnímu "dílu" :DD Proč píšeš svůj web?
Tak zaprvé musím i sama sebe pochválit, tenhle blog mi zatím vydržel nejdéle ♥ Dříve jsem měla asi 2/3 :D Už nevím, ale vím, že ani jeden už neexistuje :D Prostě nic :D
Tenhle blog teda píšu opět v podobě deníčku jak nečekaný :D v podstatě vím, že sem avítá minimum lidí a zároveň nikdo od nás.. Neříkám, že malá návštěvnost mě těší, to naopak, dyž je vás tu hodně tak WOW :O, ale to se stane málo kdy.. Ale i tak za těch pár jsem ráda..
A i kdyby sem nechodil nikdo, mě to, když to tak řeknu, pomáhá.. Já se tady vypíšu, vypovídám.. Vím, že to neví nikdo od nás, kromě kamarádky ♥, která stejně všechno ví :D
A cítím se tak nějak líp :) Vlastně je to můj deníček, řeknu to takhle.. Píšu si webdeníček, protože vím, že by mě nebavilo a ani nevydrželo ano i zkušenost :D psát si normální deníček.. Jako na psaní Můj milý deníčku, dneska... opravdu nejsem :D a nevydrželo by mi to.. a ani na psaní takovýchto článku do deníčku nemám.. vím, že ani tady to nikdo nečte, nebo jen minimum.. ale i tak je to lepší :)
Jednoduše řečeno jednou větou, svůj web píšu z důvodu vypovídání se :D A používání jej jako deníček :D

Recenze_6 - vánoční pohádky

26. prosince 2014 v 22:16 | Kačka |  Recenze
Takže ahojte :) Dávám článek až teď, protože až teď skončila 3vánoční, nová pohádka :D
Tak kdo se díval, co si myslíte? Jaká se vám líbila nejvíc?

1. Princezna a písař
Mě osobně se tahle pohádka líbila nejvíce :) Viděla jsem ji teda na počítači, protože v době vysílání jsme ještě večeřeli :D Ale to nato m nic nemění..
Opravdu jednoduše řečeno vtáhlo mě to do děje a byla nejhezčí z těch 3 :)
2. Kdyby byly ryby
No tak teda nemůžu říct, že se mi nelíbila :D To jo, přeci jen, byla to komediální pohádka, což splnilo svůj účel :D Zasmála jsem se..
Ale tahle pohádka se mi líbila nejméně..
Přišlo mi to teda spíš jak ta komedie než pohádka. A ještě to dávat o vánocích.. Na první svátek vánoční.. Omlouvám se teda, ale mě se prostě líbila nejméně..
3. Láska na vlásku
No a k této pohádce? Ta se mi líbila docela dost, ale na Princezna a písař, to nemělo :D Ale přeci jen něco v té pohádce bylo co mě upoutalo..
Jen mi přijde trošku nedořešený ten konec.. Ale budiž :) Pohádka je to hezká :)
A strašně se mi líbí ta písnička :3 :D I když jsou i hezčí písničky, to taky musím uznat :DD Ale ta anglická verze se mi líbí víc :3 :DD
Co myslíte?
Ale obě jsou hezké♥♥ Je prostě boží :3

Merry Christmas!

25. prosince 2014 v 18:46 | Kačka |  Diary
Tak trošku opožděně :D Ale klidné prožití vánočních svátků, hodně pohody, klidu, lásky a šťstný krok do nového roku! :)
V úterý jsem tady nebyla :D Znáte to, lítání kvůli vánocům, poslední přípravy, chystání, balení dárků :D A večer jsem byla s kamarádkou na bruslení :33 :D
Jinak doufám, že jste si užili štědrý večer :) Dostali jste to co jste si přáli :) a ještě něco navíc :))
Já si stěžovat nemůžu :3 Dostala jsem vše :)
Vlastně ani nevím, co sem vám chtěla tady psát :D
Můj článek o vánocích ještě bude :) Takže asi jen takhle informativní :)) Jinak teda užívejte si volno :33 :) A to je asi tak vše :DDD Ježíš já zase nevím co napsat :D

Before I die_3

24. prosince 2014 v 22:08 | Kačka |  Before I die
Dneska mám další díl Befor I die. A to už 3 :))
Článek z dnešního dne/večera a včerejška vám dám zítra :) chce sd mi Nějak spát :D jinak doufám, že jste si užili štědrý večer :) a přeji hodně pohody, lásky a klidu :)
No třeba se mi to jednou splní :3
Jo chtěla bych být takovej ten člověk, co se nebojí riskovat.. no bohužel nejsem
Tak až si anjdu nějakýho toho kluka, tak tohle se mi splní :3

Pusa na dobrou noc

22. prosince 2014 v 21:11 | Kačka |  Téma týdne
Ahojte, dneska tady máme téma týdne :)
Včera jsem jaksi neměla čas dát sem nějaký článek, takže se omlouvám :D No a dneska.. uklízela jsem, znáte to :D A teď ještě balím mamčiny dárky pro taťky, protože to nestíhá :DD Takže super, napíšu článeka a musím jít balit :DD
No a teda ke článku :)
Pusa na dobrou noc.. Když jsem byla malá, strašně ráda jsem si nechávala dávat pusu. Šla jsem si pro ni klidně třikrát :) Ale to se vracíme zase do minulosti.. Teď už jsem dlouho pusu nedostala.. A popravdě? Chybí mi to! :/ :)
Chtělo by to někoho :) kdo by mi ji dal :3 a teď opravdu nemyslím rodiče, ale nějakého "kamaráda" :D
Maminko, dáš mi pusu na dobrou noc? Mami kde jsi? Proč mi neodpovídáš? Tati, kde je maminka? Proč se mnou nemluví? Co jsem jí udělala? Víš maminka tu není, až budeš starší, pochopíš to! Mamí CHYBÍŠ MI!
Někdy si nevážíme lidí kolem nás a odháníme je.. Když jsme malý, pusu na dobrou noc vyloženě potřebujeme.. Ve starším věku nám to vadí.. V pubertě to odmávneme. Potom všechny odháníme, ale stejně v dospělosti chceme být ti malý, co dostanou pusu a jdou spát..
Pořádně ani nevím, co k tomuto tématu napsat, měla jsem trošku jiné myšlenky ohledně tohoto článku, ale vzniklo z toho toto.. :)
Každopádně to nechám jen takhle.. A jdu balit :)) Takže posílám všem pusu a dobrou noc :) Líbající

Zimní outfit

20. prosince 2014 v 13:32 | Kačka |  Fashion
Pro dnešek jsem se rozhodla sem hodit zimní outfity :) I když ejsem si jistá jestli jsou vlastně potřeba :D Vždyť tohle není skoro žádná zima.. Kde je sníh? Kde je mráz? Ty časy kdy jsme se koulovali? Kamarádka měla pravdu :D Moje děti nepoznají sníh :D
Vlastně i když zima jakožto oficiálně nám začííná až zítra :D myslím teda :D a já teďka sedím u babičky, protože naši jsou na pohřbu.. A já stejně potom jedu s babičkou a bratránky do Bra na Popelku :3 ♥ Určitě pak dám recenzi a nějaké fotky :)) Jestli budu mít :)
Ale k těm outfitům :)

Život jako v ráji?

19. prosince 2014 v 20:40 | Kačka |  Thoughts
Život jako v ráji? Ha, to asi těžko! Už vím, proč nesnáším ty romantický, přeslazený filmy.. Nic z toho neexistuje. Je to jen směska věcí, kteřý by lidi chtěli zažít. Ale řekněte sami! Je něco z filmu pravdiví a podle skutečnosti? NE!
Udělejte si pohled na svět trošku jinak. Já vím ve 14 se mi to mele. Ale po dnešku..
Važte si toho co máte, i když je to jen troška. I když to třeba pro vás není to největší "štěstí". Važte si toho!! Važte si rodiny, přátel, kamarádů! Chvilky kterou s nimi můžete strávit!
Protože nikdy nevíte, co se stane. Co bude zítra, pozítří.. Nikdy nevíte, jestli to není naposledy.
Lidi, dívejte se na svět i z jinýho pohledu. Já vím, problémy má každý, ale tím spíš bychom si měli pomáhat.. Nedívejte se jen na ty svohe problémy, jako na ty největší.. Jsou lidi, kteří jsou na tom 100x hůře.. A těm bychom měli pomáhat!
A pokud máte problém, řekněte to někomu! Neduste to v sobě! :))
Bude to tak lepší uvidíte :)
ano dneska mám zase "happy" náladu

Nad čím často přemýšlím?

18. prosince 2014 v 20:22 | Kačka |  Thoughts
Vím, vím.. Dneska jsem slibovala článek z Vídně :D Ale nějak se mi to nechce psát :D Takže tady mám toto :))
Jsou to věci, které mi hlavou bějahí nejčastěji.. Doufám, že se vám to bude líbit.. A asi jdu rovnou ke článku :)
1. SNY
Skoro neustále přemýšlím nad sny.. Jak už nad těmi, co se mi zdají.. Tak nad těmi mými, jestli se mi splní..
2. CO BUDU DĚLAT DO BUDOUCNA?
Tak tohle je u mě v poslední době dost častá otázka.. Jelikož si mám vybírat střední školu a že vážně nevím kam.. Rozhoduje to o mé budoucnosti a já prostě nevím jak si mám vybrat..
3. SMYSL ŽIVOTA?
Sami řekněte.. Jaký je vlastně smysl života? Vždyť všichni jednou zemřeme.. Jen si musíme projít živost plný strachu, neočekávání, bolesti, zrady, falešnosti, radosti, lásky, nenávisti.. Je toho strašně moc.. Ale jaký je vlastně smysl?
4. VZTAHY?
Tak jak to tedy vlastně je? Nikdy si nejsem ničím jistá.. Nejlepší stav: Forever alone! ♥
5. SMRT
Vím, na tohle mám celkem dost času na přemýšlení, ale i tak.. Nepřemýšlím jen nad svou smrtí.. ALe jaké to je po smrti? Je to takové jak všichni říkají? Sedíte nahoře na obláčku a vidíte ostatní? Ano tohle zní hodně naivně! Ale jaké to je?
Vía tumblrCo miluji a naopak nesnáším na klucích?

17. prosince 2014 v 8:34 | Kačka |  Thoughts
Tak teď někdy jsem asi na cestě do Vídně :)) Doufám, že nám nebude pršet jak hlásili a že si to užijeme :) Určitě vám sem hodím pak článek a nějaké fotky :))
A teď ke článku, píšu ho v posteli namobilu, takže se omlouvám za chyby a překlepy :D Tak víte co v posteli se nejlépe přemýšlí :))
Bude to jak v pojmu vzhledu, tak i povahy :))
Co miluji?

Tak jednoznačně miluji dokonalej úsměv :3
Když má dokonalé oči :)
Krásně voní ♥
Když se věnuje nějakému sportu a sám sport dělá
Když stojí při vás a podpoří
Řekne, že jste krásná i v teplákách, nenamalovaná a s rozcuchanými vlasy ♥
Nemá rád, když brečíte a vykouzlí vám úsměv :3
Má smysl pro humor a legraci
Je upřímný a věrný :)
Dokáží dát ciity najevo :3
Nehraje si na nej kluka na světě i když pro vás je :3
Když je roztomilý ♥♥
tumblr_mmqrahkpr51sptyyvo1_500.gif (500×250)

Konec týdne?

16. prosince 2014 v 21:00 | Kačka |  Diary
Konec týdne? To ne :D Ale konec školního týdne.. Teda podle toho jak se to vezme :D Spíš takového toho zkoušecího :DD
Dneska jsem úspěšně ukončila zkoušecí týden :D to docela brzo když je úterý :D
Z přírodopisu kterej jsem psala minulý týden, jsem kupodivu dostala 2 :3 chápete to ? :O :D Já ne.. A 1 mi utekla o 1bod.. o bod :O :D
Ale i tak si musím ve čtvrtek napsat poznávačku, ale celekm už ju umím :DD Aplaus :D
No zítra jedu do Víndně :) ale to už někteří víte.. Takže článek budete mít předchystaný :)) Máme se vracet někdy pozdě :D
Ve čtvrtek méme projekt, takže pohoda :D Ale odpoledne potom mám s hraním koncert, ale to bude pohoda :)
A v pátek máme promítací den.. Dneska jsme se zapisovali a já jsem na nějaký Čokoláda se to jmenuje.. prej něco romantickýho, ale nikde už nebylo místo -_-
No dneska to byl první 3hodiny flákací den :D Měli jsme Vánoční laťku :) ale skončila poněkud smutně? No dalo by se to tak říct. Jednoho kluka odvezla záchranka.. No, ale o tom radši nic..
Jsem celkem ráda, že už se nemusím učit, kro té poznávačky.. Asi by mi z toho už jeblo :D
Jak jsem psala zítra článek mít budete a jinak asi nic :D Zase takový informační článek :D

7. Napiš o svém oblíbeném zpěvákovi nebo kapele

15. prosince 2014 v 19:23 | Kačka |  Tagy a challenges
A máme tu zase něco z 30questions challenge :) A dneska to bude můj oblíbený zpěvák nebo kapela :)
No osobně sama nějakou nejoblíbenější kapelu nebo zpěváka nemám.. poslouchám tak nějak všechno.. Většinou podle toho jakou mám náladu. A když nevím, pustím si rádio, takovej univerzál.. No nebo spíš óčko než rádio :D
Ale i tak.. Opravdu nevím koho bych měla "popsat" jako svou nejoblíbenější..
Ale tak když teda, ale upozorňuji, že není nejoblíbenější, jen patří mezi oblíbené :))
Christina Victoria Grimmie
Přišla jsem na ni čistě náhodou, když jsem prolízala zahraniční soutěže o zpěvu.. Christina tuhle soutěž vyhrála a od té doby se proslavila na YTB.. Přidávala písničky doma natočené v pokoji, kde se doprovázela na klávesy.. Po vítězství v soutěži natočila video s Justinem Biebrem a proslavila se.. Dnes je jí 20 a je známá hlavně v NeW Jersey a Americe.. Od výhry v soutěži vydala 2alba..
Dál nevím co mám psát :D protože o ní nic nevím :D Takže jen fotka a odkaz na ytb :DLast week!!

14. prosince 2014 v 17:51 | Kačka |  Diary
Ano :) Už nás čeká jen poslední týden školy :) A víte co je totálně boží? Že se učím už jen 2 dny :)) Zítra, což píšu ale 3,4 písemky -_- Takže super, celý odpoledne se učím.. teď jsem si dala pauzu a půjdu zase.. A pak se učíme už jen v úterý :D
Ve středu jedu se školou do Vídně :)) Na vánoční vídeň :) Takže vám asi přednastavím článek :) Jedeme ráno a přijedeme večer :DD
Ve čtvrtek máme jako 9. ročník projekt média :D Takže taky super :D neučíme se :D No a pátek je pátek :D To už koukáme jen na filmy a dáváme si dárky.. A já pořád nemám dárky pro kamarády -_- takže to je fakt "super"..
Tohle je opět spíš informativní článek.. protože nemám nějak náladu psát něco "speciálního"..
Takže se asi mějte hezky, líp jak já :) A užívejte 3 a předposlední adventní neděli :) ♥

Nachystaná na Vánoce.. Skoro!

13. prosince 2014 v 21:02 | Kačka |  Diary
Takže ahojte :) v první řadě se chci omluvit, že včera nebyl článek.. Ale zas bylo to jednou za dlouhou dobu a já vážně neměla čas :))
Ale vezmu to od začátku :D Včera jsem přijela domů až v 18:00, protože jsem byla ještě u babičky a to víte, tam musíte "povídat" a nemohla jsem článek napsat.. Pak jsme se s mamkou vrhliu na pečení, protože jsme to chtěli mít za sebou.. Stejně jsme neudělali všechno..
Mamce není zrovna nejlíp, je nějaká nemocná, tak jsem jí, ale 21:30 řekla, ať si jde lehnout, že to doděláme zítra a že v kuchyni uklidím..
No můj plánovaný úklid na 10minut byl na hodinu.. Takže 22:30.. Pak jsem šla do sprchy, prtožoe jsem měla strašnej tejden a bylo toho hodně.. Když jsem se dobelhala ze sprchy, chtěla jsem napsat článek, ale zavírali se mi oči.. Vzala jsem si ntb do postele a v půlce psaní článku jsem usla.. Vzbudila jsem se asi v 2 ráno, zaklapla ntb a šla spát..
Takže to je důvod mojí včerejší neaktivity :D Ano dlouhej důvod já vím a teď už ke článku :DD
Jak víte v sobotu jsem byla v Brně a dneska znovu.. už mám konečě všechno co jsem chtěla.. kromě dárků pro kamárády, to vůbec nevím co pořídit -_- Naporadíte mi někdo?? :)
Takže co se týče dárků, mám téměř hotovo :)) Doma jsme potom dopakli cukroví, takže už zbývá jen slepit a polít čokoládou, prostě dozdobyt.. :)
No po dodělání cukroví jsem se pustila do balení dárečků, zabralo mi to 3hodiny, protože jich mám hodně, ale mám to :3 ♥
Takže co se týče vánoc, mám skoro hotovo :)) Výzdoba, hotovo.. Cukroví, skoro hotovo.. Dárky, hotovo.. :)
Mám ze sebe radost :D myslela jsem, že to nestihnu, ale já to stihla :))
Už jen chybí dodělat detaily, nazdobyt stromeček :) A můžeme být znovu ty malé šťastné děti, kterým se rozzáří obličej u vánočního stromečku :))
Aby jste měli představu, v té tašce jsou malé dárky :D Dala jsem je do tašky a pak si uvědomila, že jsem to chtěla vyfotit, ale je jich tam poměrmě dost a mám je tam poskládané, takže jsem to už nechtěla vytahovat :D
Mám z toho poměrně radost :3 :) Co myslíte vy? :)

Proč se hodnej kluk vždy zamiluje do mrchy?

11. prosince 2014 v 20:11 | Kačka |  Thoughts
Dneska dávám článek až takhle později, protože když jsem přijela domů, neměla jsem na nic náladu.. Pak jsem se musela opět učit, protože zítra píšeme slovíčka z ajiny a němčiny..
Dnešní písemky dopadli kupodivu dobře.. No uvidímě, ještě máme týden do konce školy a pak Vánoce :3 ♥ toto zase uteklo.. To není možné.. Jak jse to dlouho co jsem psala, že ještě měsíc a teď? :) No Wow..
Ale o vánocích článek jindy :)) Chystám jej asi na sobotu :) A teď ke článku :)
Proč se musí vždycky hodnej kluk zamilovat do mrchy? A nebo hodná holka do kreténa?

Písničky_5

10. prosince 2014 v 16:26 | Kačka |  Music
Pro dnešek jsem se rozhodla tady dát písničky :D no poslední dobou poslouchám spíše Evropu 2 :D A tady je mých 5nejoblíbenějších :D hrají je pořád dokola :D
Teď momentálně jsem ve škole a čekám na matiku..


Učení!

9. prosince 2014 v 17:44 | Kačka |  Diary
Tak dneska tady straším s takovým kratším deníčkem..
Jak jste podle názvu poznali jse o učení.. Včera jsem vám dávala článek ze školy a taky, že jsem pak neměla čas.. učila jsem se přírodopis, lkterej jsem stejně do... nepovedl se mi.. Ale to tak strašně moc naštve, když nad tím celej večer sedím a stejně to pak dopadne špatně, to je jak kdybych se na to vysrala pardón úplně..
A navíc mi pije krev ta učitelka, já ji nemám tak ráda, to je příšerný -_- ona je příšerná.. zapálená do toho předmětu jak kdyby nic jinýho neexistovalo a dává strašně těžký testy -_-
PROSTĚ DĚS!!
No dneska se musím učot němčinu, píšeme slovíčka.. což jsem se dozvěděla taky dneska.. SUPER!! A ke všemu musím ještě počítat matiku -_- Ještě lepší, celou stránku popsanou nějakejma rovniceme bo co.. Prostě děs..
Takže dneska si tady jen stěžuji vlastně nic jinýho tady nedělám zítra nevím kdy a co dám za článek, podle toho kolik toho budu mít do školy opět.. a jak se mi bude chtít..
Zase totiž přijedu až 16:30 -_- Talhle teď jezdím každej den, už je tma.. Já se najím, jdu se učit a spát.. To je milý co?
No nic. musím se jít učit.. a ke všemu zítra máme na 7 -_- Takže od 7 do 15:30 ve škole.. SUPER!! Vážně super -_-
Doufám, že vy se máte líp :)) A ahojte :)

Before I die_2

8. prosince 2014 v 13:31 | Kačka |  Before I die
Dneska tady mám zase Befr I die.. Mě se ty obrázky prostě strašně líbí :33 :)
Teď momentálně jsem ve škole, máme odpolední vyučování.. A jelikož potom jdu kupovat nějaký vánoční dárky a potom se doma učit, jelikož píšeme z přírodopisu, dávám vám to teď, protože jinak by byl článek až pozdě večer..
Takže je to jen toto a dávám vám to teď :)
Ano a to nejlépe ten můj..
Kdo by neměl takové přání? :3
Tak jako ve všech filmech :3 ano zase filmy a moje naivita..


Citáty_5

7. prosince 2014 v 17:34 | Kačka |  Citáty
A mám tu opět citáty, nevím jak vy, ale já je prostě šíleně moc miluji a přemýšlím, že je začnu dávat dvakrát za měsíc :3 Protože přiznávám se, tenhle "díl" citátů jsem měla nachystaný už 3týdny a dnes ho zveřejňuji :)
Ještě jak jsem psala včera článek, že nevím kdy se budu učit.. U babičky to bohužel nešlo, protože tam mám mladší příbuzné :/ ale už jsem doma, teď vám seem dávám článek a valím se učit :) Takže jen na úvod no :)

Hodných kluků si holky neváží, ale pro zmrdy by udělali všechno.

I když ti nestojím za blbé ahoj, stejně bych za tvůj úsměv vraždila.

Nejméně se bojím smrti ti, jejichž život je nejcennější.

Nic na světě nemá takovou cenu, abychom se museli vzdát toho, co milujeme.

Miluj a nepřestávej, protože láska je dar, kterého by si měl každý z nás vážit a ne ho zneužívat.