Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Hello December :3

1. prosince 2014 v 11:09 | Kačka |  Diary
Hello December, máme za sebou další měsíc plný úspěchů, šťastných chvil jo dneska mám opravdu dobrou náladu
:D
Každopádně je za náma další měsíc a už zbývá jen ten jeden měsíc do nového roku a já opět doufám, že bude lepší než ten letošní. I když i ten se vyvedl o trochu lépe jak ten předtím..
Dneska jsme začali jíst adventní kalednář a už jen 23 dní a máme tady Vánoce :3 dny míru, klidu a plný přátel :) a já zase nemám dárky :D zase nestíhám :D
Jaký byl ten váš měsíc? :) Já jsem polovinu proležela v posteli :D
Taky se tak strašně těšíte na Vánoce jako já? Je mi sice 14.. zanedlouho 15, ale Vánoice budou vždy můj nejoblíbenější svátek a nejoblíbenější den v roce i když myslím, že to úplně všech :)
Co jsem se dívala na předpověď má být sice zima, ale bez sněhu.. A co je to za Vánoce bez sněhu? :/ Pořádný Vánoce se sněhem si pamatuji tak 3roky zpátky..
Já osobně mám strašně ráda Vánoce a tu atmosféru kolem, všude samé světýlka a podobný kraviunky, které to dělají hezké :) Máte doma už výzdobu? Já už něco málo začala :) Vždyť už je za náma první advetní neděle :D
Utíká to strašně rychle, občas bych chtěla zastavit čas.. :)
Každopádně moje poslední otázky :D
Jak se těšíte na Vánoce? Máte už dárky a vánoční výzdobu? A myslíte si, že rok 2015 bude lepší? :)
A jak jste si asi mohli všimnout, trochu jsem změnila blog na tu, když nevánoční tak zimní atmosféru :D Přece jenom Vánoce jsou až za 23 dní a to je času dost :) Takže to jheště potom změním :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama