Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Nachystaná na Vánoce.. Skoro!

13. prosince 2014 v 21:02 | Kačka |  Diary
Takže ahojte :) v první řadě se chci omluvit, že včera nebyl článek.. Ale zas bylo to jednou za dlouhou dobu a já vážně neměla čas :))
Ale vezmu to od začátku :D Včera jsem přijela domů až v 18:00, protože jsem byla ještě u babičky a to víte, tam musíte "povídat" a nemohla jsem článek napsat.. Pak jsme se s mamkou vrhliu na pečení, protože jsme to chtěli mít za sebou.. Stejně jsme neudělali všechno..
Mamce není zrovna nejlíp, je nějaká nemocná, tak jsem jí, ale 21:30 řekla, ať si jde lehnout, že to doděláme zítra a že v kuchyni uklidím..
No můj plánovaný úklid na 10minut byl na hodinu.. Takže 22:30.. Pak jsem šla do sprchy, prtožoe jsem měla strašnej tejden a bylo toho hodně.. Když jsem se dobelhala ze sprchy, chtěla jsem napsat článek, ale zavírali se mi oči.. Vzala jsem si ntb do postele a v půlce psaní článku jsem usla.. Vzbudila jsem se asi v 2 ráno, zaklapla ntb a šla spát..
Takže to je důvod mojí včerejší neaktivity :D Ano dlouhej důvod já vím a teď už ke článku :DD
Jak víte v sobotu jsem byla v Brně a dneska znovu.. už mám konečě všechno co jsem chtěla.. kromě dárků pro kamárády, to vůbec nevím co pořídit -_- Naporadíte mi někdo?? :)
Takže co se týče dárků, mám téměř hotovo :)) Doma jsme potom dopakli cukroví, takže už zbývá jen slepit a polít čokoládou, prostě dozdobyt.. :)
No po dodělání cukroví jsem se pustila do balení dárečků, zabralo mi to 3hodiny, protože jich mám hodně, ale mám to :3 ♥
Takže co se týče vánoc, mám skoro hotovo :)) Výzdoba, hotovo.. Cukroví, skoro hotovo.. Dárky, hotovo.. :)
Mám ze sebe radost :D myslela jsem, že to nestihnu, ale já to stihla :))
Už jen chybí dodělat detaily, nazdobyt stromeček :) A můžeme být znovu ty malé šťastné děti, kterým se rozzáří obličej u vánočního stromečku :))
Aby jste měli představu, v té tašce jsou malé dárky :D Dala jsem je do tašky a pak si uvědomila, že jsem to chtěla vyfotit, ale je jich tam poměrmě dost a mám je tam poskládané, takže jsem to už nechtěla vytahovat :D
Mám z toho poměrně radost :3 :) Co myslíte vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama