Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Učení!

9. prosince 2014 v 17:44 | Kačka |  Diary
Tak dneska tady straším s takovým kratším deníčkem..
Jak jste podle názvu poznali jse o učení.. Včera jsem vám dávala článek ze školy a taky, že jsem pak neměla čas.. učila jsem se přírodopis, lkterej jsem stejně do... nepovedl se mi.. Ale to tak strašně moc naštve, když nad tím celej večer sedím a stejně to pak dopadne špatně, to je jak kdybych se na to vysrala pardón úplně..
A navíc mi pije krev ta učitelka, já ji nemám tak ráda, to je příšerný -_- ona je příšerná.. zapálená do toho předmětu jak kdyby nic jinýho neexistovalo a dává strašně těžký testy -_-
PROSTĚ DĚS!!
No dneska se musím učot němčinu, píšeme slovíčka.. což jsem se dozvěděla taky dneska.. SUPER!! A ke všemu musím ještě počítat matiku -_- Ještě lepší, celou stránku popsanou nějakejma rovniceme bo co.. Prostě děs..
Takže dneska si tady jen stěžuji vlastně nic jinýho tady nedělám zítra nevím kdy a co dám za článek, podle toho kolik toho budu mít do školy opět.. a jak se mi bude chtít..
Zase totiž přijedu až 16:30 -_- Talhle teď jezdím každej den, už je tma.. Já se najím, jdu se učit a spát.. To je milý co?
No nic. musím se jít učit.. a ke všemu zítra máme na 7 -_- Takže od 7 do 15:30 ve škole.. SUPER!! Vážně super -_-
Doufám, že vy se máte líp :)) A ahojte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama