Nikdy nemusíme ztrácet naději, protože nikdy nemůžeme být nazvratně zničení.

Leden 2015

Need hug!

31. ledna 2015 v 20:41 | Kačka |  Diary
Ahojte, dneska jsem tady zase s kecacím článkem.. Spíš zase vylévání svojí na nic nálady.. Ale přeci jen mi ji dneska někdo hezky zpříjemnil..
Musela jsem opět na návštěvu k babičce, ale nějak mě to nevadilo.. neměla jsem co dělat, tak jsem se rozhodla jít procházkou k babičce.. A tak jsem se odpoledne vydala..
Dneska tam ale přišel i strejda.. On je takovej trošku blázen :D Má dva syny.. ale znáte to kluci :D mít je na krku denno denně.. No tohle neřešme :D To je jedno.. A tak je vždycky rád když někdo přijde.. já nebo ségra :D
On je vážně trošku blázen, takže jakmile mě viděl začal mě lechtat a dělat kraviny, ale musím říct, že mi to zlepšilo náladu a to pořádně.. a asi nejvíc to, když mě pořádně objal, dal pusu do vlasů a řekl, že mě má rád, a že je rád, že jsem přišla.. On to taky nemá zrovna lehký, ale to neřešme..
Takže si vždycky navzájem zlepšujeme náladu a předáváme energii :D Ano zní to dost úchylně já vím, ale je to tak.. A já ho mám neskutečně moc ráda ♥
A dneska mi fakt moc zlepšil náladu :) ♥ I když, jak jsem přišla domů, je to nálada zase na nic.. asi s ním budu muset něco podniknout.. Teď by měl být doma :D Protože je prý nemocnej :D Nojo rýmička dělá svoje :D Ale tím líp pro mně :DD ♥
Takže přibyla další činnost na seznam prázdnin, který jsou sakra krátký a já toho mám sakra moc :DD
V pátek jedeme s kamarádkou do Brna.. Ve středu jdu k babičce, takže to taky nic, sice jej asi teda uvidím, ale to nic, to nám vymyslela program babička, jakžto vnoučatům.. SUPER! Jeden den jsem slíbila kamarádovi jít ven.. Potom ještě jedomu.. takže to jsou dva dny, protože to a den nedám :D Takže 4 dny pryč :D a teď něco podniknout se strejdem.. 5 den :D A prázky jsou ty tam.. super.. jsou moc krátký -_-
A co vy jak se dnesk máte? A co plánujete teď na týden? Kdo má školu?

Free ♥

30. ledna 2015 v 17:20 | Kačka |  Diary
No tak včera jsem nestihla dát článek, byla jsem u babičky a přijela až teď někdy.. Asi před 20 minutama.. Takže jsem neměla kdy článek dát :)
Tak co jak vám dopadlo vysvědčení: A jak jste si užili dnešní den volna?
Já měla vysvědčení boží :D všechno jsem zvládla a věřím že i vy :) Máme prázdniny už teď, což už taky víte :) Takže buddu mít KONEČNĚ :D zase volno.. ale mám toho naplánováno celkem dost :D
A co vy? Jste doma nebo od pondělí do školy? :)
Dneska nemám nějakou náladu psát sáhodlouhé články, takže nic nečekejte :D Určitě, teda snad vám sem dám něco zítra, jdu zase někam pryč :/ Ale to je jedno, určitě vám sem něco dám :))

Přání O:)

28. ledna 2015 v 19:04 | Kačka |  Diary
Já vím, já vím, včera jsem nic nedávala :D A důvod? budu upřímná předepsaného jsem neměla nic a byla jsem moc lenošná a zabraná do malování, už to mám namalované, teda téměř, ještě upravím detaily :D Jednoduše se mi psát nechtělo :D
A dneksa, ani nevím co vám napsat.. :D Opět maloji, v poslední době nedělám ani nic jinýho..
A zítra konečně vysvědčení a potom prázdniny ♥♥
Tak co těšíte se? Jaké bude vysvědčení? Dotáhli jste to na to nejlepší? :)
Já určitě věřím, že ano :) A teď nás už jen nás deváťáky čekají přijímačky :D Ale to je ještě daleko :) Takže se ZATÍM není čeho strachovat :)) Teda doufám, mi zítra dostaneme s vysvědčením i přihlášky na školy, takže nás čeká vypsání a poslání :D Ale co musíme si věřit ne? :))
Tak jako tak, doufám, že vaše zítřejší vydvědčení dopadne dobře :)) A držím vám palce :) ♥
Nic víc vám asi psát nebudu :D Nevím co :D Nějak mi poslední dobou dochází nápady, snad se to zlepší :))


Záliby?

26. ledna 2015 v 18:28 | Kačka |  Thoughts
Ahojte, dneska tady mám jen kratší článek :)
Poslední dobou je moje záliba malování.. No, jelikož jsem absoluvent tak malovat musím, ale to je vedlejší. Jednoduše když nemám co dělat, tak jdu malovat :)
Jo maluju strašně ráda, teda pokud mě do toho někdo netlačí :D To se mi pak nechce.. Teď jsem začla malovat jednoho známýho, :D no dá se to tak říct, člověka :D Tak uvidím jak to dopadne, třeba ej sem dám :)) Třeba :D Moc s tím nepočítám, podle toho jestli se mi to bude nebo nebude líbit :DD
No jinak asi fakt jen krátce, nemám čas nic psát :D Dobře mám, ale maluju, takže tak :D

Jaké by to bylo?

25. ledna 2015 v 18:34 | Kačka |  Thoughts
Toto, je strašně boží :D A ano je to Petr Lexa alias Hoggy :D
Tak jsem tu zase s nějakým tím kecacím článkem a jak jinak než s rubrikou Thoughts. Tu rubriku prostě miluji, můžu do ní psát úplně všechno :3 ♥
No a dneska teda článek Jaké by to bylo? :) No tak tohle pojmu trošku dvěma "smysly" :D Ano umím to ale úžasně vysvětlovat :DD A o co se vlastně jedná? Jak jinak než v mém případě zase o kluky :D ♥
Jaké by to bylo, kdyby tady kluci nebyly? Jo vím, tohle je nemožný :D Ale přemýšlely jste nad tím někdy někdo? Jaký by to bylo, kdkyby jsem tady byly jenom mi holky, bez kluků, bez problémů.. Co si budeme nalhávat, většinu problémů si děláme kvůli klukům..
Jo na jednu stranu by to bylo dosti zvláštní, protože na tu jejich vegetaci tady už jsme prostě zvyklí, ale i tak. Bylo by nám tady líp? Bylo by to všechno lepší? No já si tedy myslím, že ne. Dobře, většinu stresu, problémů si děláme kvůli klukům, fajn, kvůli klukům, ale můžeme si za ně sami.. Nebo ne?
Je to dosti zrádné, jde hlavně o pohled na věc.. Řekněte sami, s kým se víc pošťuchujete? Děláte blbosti? NO? Prěsně, holky to nejsou. Jsou to kluci, to oni s námi dělají ty kraviny, blbnou s námi a top díky tomuto se většinou do nich zamilujeme. Nebo ne? No, myslete si co chcete, ale podle mě to tak je! A já když něco řeknu :DD
A druhá "strana" tady téhle otázky. Zase moje myšlenky moc bloudily.. Jaké by to bylo mít kluka?
Tohle nechci tak moc rozvádět. Nebo možná ano? Vidíte, ani se sama v sobě nevyznám. Jediné co vím, že jsem jednu věc, celkem hezkou věc zničila.. A co hůř, dochází mi to až postupem času..
Jak je takový ten citát, je lepší dotat kopačky, než je někomu dát. Protože pak přemýšlíš, jestli jsi neuděl chybu.
No dobře, tohle je můj případ.. Tedy ne tak úplně.. No vidíte, nechci to rozpitvávat..
Zpět k otázce? Jaké by to bylo mít kluka? Ale nějakého, kterého znám déle, který se mnou dělá kraviny, prostě zezačátku kamarádi, ale pak to přejde v tu lásku.. Ano taková ta filmová láska. Nevěřím, že by se něco takového stát někdy mohlo.. Ale taková ta naděje.. Ta se jednoduše vzít nedá..
Neříkám, že to musí být teď kamarád. Ale třeba někdo, koho poznám na střední, budeme blbnout, dělat kraviny, chovat se jak sourozenci, jak malý a prostě..
Jaké by to bylo? Ano je to prostě ta filmová láska.. Ale vždyť je to hezké. Co myslíte?
Jak jsem už napsala.. Nevřím na to, jsou to jen filmy, to co chtějí lidé zažít, ano, a naděje se jednoduše jen tak vzít nedá..
Já nevím pro, ale tohle mě přijde strašně heký a smutný zároveň. JSEM DIVNÁ! :D

Výlety z reality

24. ledna 2015 v 18:49 | Kačka |  Thoughts

Zase mám dneska divnou náladu.. Divnou? Fajn, zase jenom přemýšlím, což není nic neobvyklého, jelikož tohle je moje denní rutina.. Ježda, já už opravdu potřebuju na chvíli vypnout.. Nojo, ale jak.. Co udělat, i když dělám cokoliv, vždycky přemýšlím, mám divnou náladu, chce se mi brečet..
POMOC!! Potřebuji pryč, opravdu pryč.. Nojo, ale já nevím kam.. Budu muset něco vymyslet..
Výlety z reality.. Jo tak to kdyby šlo, prostě vypnout, na nic nemyslet, nic nedělat, užívat si.. Ne někam jet s doměním, že až se vrátím budu se opět poddávat stresu a nátlaku.. Já už prostě nechci..
Chtěla bych všechno, všechno napsat sem, třeba by se mi "ulevilo" ale já nemůžu, nemůžu a nesmím, doháje proč?
Z tohoto vidím jen jedno východisko.. Ale to není ani nejlepší, a ani bych na něj nejspíš neměla..

A kde jsem přišla k názvu, jo normálně vymýšlím názvy sama, ale tohle jsem vzala z jednoho alba.. Z alba od Jayk3M, loni vydal albu s tímhle názvem. A musím říct, že je to celkem vystihující název alba, když si poslechnu ty písničky z toho..
Neslyšela jsem teda zatím všechny, jen pár, ale nejvíc se mi z toho líbily tady ty dvě písničky :)


Zakázáno

23. ledna 2015 v 19:22 | Kačka |  Téma týdne
Ahoj, než začnu s článkem, tak vám chci strašně moc poděkovat. Překvapila mně návštěvnost.. 65, 56, 43,30.. :O Co jako to fakt, za jeden den :O ♥♥ Wow, děkuju :3
Tak jsem pro dnešek napsala téma týdne :) A to téma Zakázáno!
Co vás napadne poporvé, první myšlenka, když se řekne slovo zakázáno?
Mě se jako první vybaví vůbec nevím proč :D ale zakázaný ovoce.. Ať už ta skupina nebo ve smyslu, že někoho nemůžu mít, že nemůžu mít něco, co bych vermomocí mohla, spíše chtěla..
Jak se říká, zakázaný ovoce chutná nejlíp!
Tohle je vážně první myšlenka co mě napadne..
Opravdu nevím proč zrovna toto.. Ale jakmile někdo řekne Zakázáno, vybaví se mi láska.. Nešťastná láska.. Není to tou pubertou? Nejspíš..
Nechci nějak tenhle článek psát rozšířeně, protože ani pořádně nevím co k tomu ještě napsat, tohle je moje myšlenka a vím, je to krátký článek,. ale nechámto jen takhle :))
Co se vybaví vám na téma Zakázáno? :)

Chtělo by to oddych!

22. ledna 2015 v 20:48 | Kačka |  Thoughts
Ahojte, no tak dneska článek až později.. Prvně jsem nechtěla dávat vůbec, protože jsem nevěděla o čem.. No a nakonec se mi nahromadili zase myšlenky a musím s němi někam ven.. No a kam jinam než na blog? Nikam :)
A tedy k tomu článku.. A nadpisu článku.. Chtělo by to oddych! A vlastně z čeho?
No tak nějak ze všeho.. Škola, rodina, kamarádi jo to poslední si asi myslíte jako kamarádi, co? Ale uvidíte..
Asi začneme s tou školou.. Jo už toho mám plný zuby, jak teď základy, jelikož neustále písemky, zkoušení, stres, známky.. Už je toho moc.. Konečně se nám zítra uzavírají známky.. No a ve čtvrtek vysvědčení :3 ♥♥ Takže bude klid..
A my máme letos prázdniny hned první, takže od 2.2. do 9.2. ♥ Což je totálně boží :3 Prostě konečně zase prázdniny, přesně něco takového potřebuji.. Ještě tak o těch prázninách někam vypadnout a jen nesedět doma.. Takže jo, musím něco vymyslet..
Rodina? Jo to si taky možná říkáte, co mě může štvát.. Ale je toho prostě moc.. Všeho! A všechno dohromady, prostě je to strašný.. Taťka má odpolední, jsem doma jenoms mamkou a teď tedy ségrou.. No a prostě se mamka zase hádá se sestrou, pak řve i na mě.. A já toho mám opravdu dost.. Jo každý máme problémy, ale vylívat si je na jiných? To fakt ne.. dobře, taky mi to občas ujede.. ale ne tak.. Pak je tady samozřejmě opět střední, no a já tady prostě nemůžu nechat mamku samotnou.. Doháje to je tak složitý.. Já to fakt vidím jen na pro a proti..
A kamarádi? Ne takový ty.. prostě Bitches ♥ To ne.. Ale ti ostatní.. pořád, pořád jen. Co máš s ... Tobě se ... líbí. Máš ho ráda že?
Doháje dokáže někdo pochopit, že je to jen kamarád!!!!!!!!
Samam v sobě se celkově, ohledně všeho nevyznám.. a ještě poslouchat ostatní..

30. Napiš svůj názor na tvou budoucnost

21. ledna 2015 v 18:52 | Kačka |  Tagy a challenges
Pro dnešek challenge.. Už ji píšu strašně moc dlouho :DD
No s blogem a článkama to vypadá celkem dobře, asi zase začnu přidávat denně, cěhož jste si možná všimli, že dávám denně.. Ve kšole už je to celkem dobrý.. a já, to řešit moc nebudu :)
Ale tak co, pro dnešek jsem si vybrala Názor na svoji budoucnost.. No tak jelikož mě čekají přijímací zkoušky a rozhodnutí na jakou školu tedy půjdu.. Je tahle otázka v nynejší době celkem aktuální..
Jak to tedy vzít? No názor jako takový všeobecný nemám.. Přeci jen, vše se ukáže čase a nikdo to nijak neovlivní. Ale každý je svým strůjcem štěstí ne?
Ale tedy k otázce. Jak vidím svoji budoucnost? Momentálně teď asi tak, že se chci dostat na střední, na tu na kterou chci.. V tento moment to vidí asi tak, že se tam "dostanu" budu tam bydlet, ano bylo by to na internát. A prostě.. Já nevím, představuji si to jak pohádku.. ano, jak já jsem naivní. Vím, že to bude těžké, že budu chtít být doma a ne bydlet někde daleko sama na intru.. Já to vím, ale v tento moment si to nějak nepřipouštím a vidím to jak pohádku. Půjdu do školy, pak někam ven, učit se a mít volno, nemuset nikoho poslouchat, mít takovou tu volnost.. Prostě ten středoškolskej život..
Nebýt jen nějaká.. já nevím uťáplá, tichá.. Ale dělat kraviny, užívat si.. Mít kluka, na nikoho nebrát ohledy, být jen s ním..
Nemělo by to tak být? Neměli bychom si život užívat?? Tak asi tak to nyní vidím..
A jak jste si určitě všimli samozřejmě že nikdo ale to je jedno :D tak jsem změnila pozadí :)) Už je to od silvestra dlouho :D Letí to nějak rychle nepřijde vám? :O

Love? No, just friends.

20. ledna 2015 v 11:11 | Kačka |  Thoughts
Love? No, just friends. Yep, zase mám náladu na přmýšlení. Na koukání na zamilovaný filmy. Nemám je ráda! Důvod? Řekněte sami, je tohle realný? Stalo se to už někdy? Proč všechna končí happy endem? Vždyť se nikdy nic takovýho nestalo.
Všechno je jenom iluze a vize lidí, co chtějí, aby se stalo. co chtějí, aby v životě bylo. Jenže ono není! Není, život je zlej, krutej a hnusnej.
Proto se točí šťastný filmy? Podle mě ano. Ale vždyť je to všude. Filmy, knížky.. kdekoliv, jen ne v tom životě.
Kolikrát tak závidím holkám, který mají kluka. Nebo kamaráda, kterýmu na tý holce závidí! Vždyť je to strašně hezký. Ta holka si nepřijde sama, má okolo sebe někoho, komu na ní opravdu záleží a není to žádnej debil, kterej ju pošle po týdnu do prdele. Vždyť proč by to musel být kluk? Může to být kamarád! Vždyť to je nejleší..
Co já bych za takovýho kamaráda dala.. Koukat na filmy, chovat se jak sourozenci, děla kraviny.. Není to hezký Podle mě teda je a dost..
Neříkám, vždycky se ten jeden zamiluje, někdy i oba.. Ale vždyť tak co, neříkám, že se to nestane. Ale není to lepčí jak láska na první pohled? Znáte se, víte o sobě všechno, trávíte spolu většinu času. Je jasný, že se jeden musí zamilovat.. Ale problém je, když se zamiluje pouze jeden. Co ten druhý? co když se zamiluje holka a ten kluk si najde jinou.. Jo, tohle je pak asi problém..
Ale i tak, i přes tohle všechno, bych chtěla kamaráda, kluka, kterej by tohle všechno "splňoval"..
Zase se koukám na filmy a tečou mi slzy.. Doháje co to je? Je to puberta? Je to hormonama? Nebo si prostě připouštím realitu a vím, že tohle hezký, tohle všechno se nikdy nestane?
Ale nikdy, neříkej nikdy. A nikdy, neříkej navždy!
Já nevím proč, ale mě se tenhle ten obrázek strašně, ale strašně moc líbí.. ♥♥

Pohoda :)

19. ledna 2015 v 19:16 | Kačka |  Diary
Ahojte, tak dneska tady mám opět kecací článek :D
Jo jak jsem čekala, dostala jsem ze zemáku 3 -_- :D Ale boží zpráva? Ona mě nezkoušela! :D Já se jak blbec učla a ona mě nezkoušela a dala mi 1 :33 totálně, ale totálně boží ♥♥
A z dějepisu, kterej jsme taky psali mám taky jedna ♥ Wow, já prostě nevímjak to dělám :D Já toto pololetí nestahuju ani jeden předmět, všechny mám čistý na 1 ♥ :D
Až teda na tělocvik, tam mi chce dát dvojku a byla by to jediná dvojka.. Uvidíme.. Já pořád tak trošku doufám, že mi ji nedá.. Ale nevím, nevím.. Tělocvik máme zítra, takže uvidíme..
Jinak už budeme psát jenom pololetku z češtiny a mám od školy pokoj :D Což je totálně boží :3 :D
Zítra mám aý do 15:30, tak uvidím, jestli vámsem dám článek :D Protože domů se dostanu až kolem 17.. a aspoň kouknu na tu češtinu, takže uvidím, ale nejspíš něco dám :))
Uvidíme :) Jinak dneska asi už nic nemám :D Co vy a škola? Jak se vám daří?

Život bez internetu

18. ledna 2015 v 10:37 | Kačka |  Téma týdne
Ahojte, tak dneska tady mám téma týdne :) Včera jsem vůbec nebyla doma :D Prvně jsem byla u babičky a pak jsme byli na oslavě narozenin :D Takže jsem ani neměla čas sem něco dát :D
No dneska je u nás děda pak se musím učit. Zítra mi jde o známku ze zeměpisu. Musím, musím to dát, takže se budu muset učit.. držte mi palce :3 :D No a teď teda asi ke článku :)
Život bez internetu. Dokážete si to někdo představit? Já možná i jo, protože když jsem u babičky nebo tak, tak jsem bez internetu a většina by jste se asi divila, ale dá se to přežít :D
Ne teď vážně, ale představte si, že před ani ne 10 lety ten internet nebyl tak "populární" byl neobvyklý a kdo jej měl byl prostě něco víc.. A teď? V dnešní době? Je to naprosto obyčejná věc, ba naopak, kdo nemá internet je loser..
Jo teď to bude zase jo je ti 14 a budeš poučovat.. Ale už já, když mi bylo 4,5,6 tak mi jsme neměli internet.
Prostě neměli a dalo se to vydržet, dalo se dělat plno dalších věcí a přežili jsme..
A v dnešní době? Když dostaneme někdo zaracha tak se to taky dá vydržet. Sice jsme úpln mimo :D a nevíme co máme dělat, ale víte kolik takových možnotí je? :)
Já si myslím, že i v dnešní době by se dalo vydržet a dá se to vydržet..
A sama vím :D trávit u počítače hodně času nebo většinu není dobrý.. Sedíme u toho do noci, potom se nám nechce spát, chodíme pozdě a jsme unavení.. I ten počítač z nás vysává energii :D Ale fakt je to tak..
Můžu to říct ze své zkušenosti, dříve jsem u počítače seděla klidně celé odpoledne.. A teď přes týden co mám školu se bez toho klidně obejdu. Neříkám, třeba u toho sedím v pátek odpoledne nebo v sobotu, ale protože nemám cop na práci, nemám co do školy a přece jenom je to i nějaké to "odreagování" :)
Ale všeho moc škodí :)) Takže, zkuste to omezit! :))

DOD!

16. ledna 2015 v 20:50 | Kačka |  Diary
Ahojte, jak to tak vypadá, budu dávat článek ob den.. nějak nemám čas, ani náladu.. ke všemu tomu ty výsledky.. nechme to být, prostě ob den, když mi to vyjde tak denně :))
Jak sem vám psala v pondělí, že chemie dobrý, tak jsem dostala 1 :3 a že máme psát ještě zemák.. tak ten jsem si totálně podělala.. mám tak za 3, takže mě musí vpondělí zkoušet.. Snad, ne snad, já musím se to naučit a dát na jedničku..
No, takže mám zase co stahovat.. jo dokážu si vždycky něco zavařit..
Dneska jsem měla výtvarku a učitelka mě ani nezabila, ba dokonce pochválila :O wow, to je pokrok :)) A teď jsem u babičky, protože naši nejsou doma a já prej samm nabudu.. takže celkem nuda..
A jinak k názvu článku DOD! Den otevřených dveří. Včera jsem byla v Boskovicích na střední škole, popravdě hodně dost se mi tam líbilo .D No takže mám myslím tak nějak vybráno, pokud se tam nedostanu, nejspíš z 90% jdu tam :))
Pokud se tam dostanu.. Nojo, čekají mě přijímačky. Zvládli jste vy přijímačky? Taky se jich bojíte tak jak já?
Já se jich poměrně dost bojím :/ :) Ale musím to zvládnout..
jinak pozitivita měnesmí opustit!!

Before I die_4

15. ledna 2015 v 15:02 | Kačka |  Before I die
Jak už jsem psala v minulém díle tohoto článku, já ty obrázky prostě zbožňuju.. Pravdivý! Cute! ♥
První tři obrázky jsou o vánocích :D Protože jsem si tenhle díl chystala někdy 25,26 prosince :D Takže tak :D
Teď mám po škole a čekám nějakých 20minut na hraní, nechtělo se mi nic psát, vlastně ani nebylo nějak co :D Takže dneska toto :)
nebylo by hezčí trávit Vánoce s osobou, kterou miluju? BYLO!
Kiss in the rain ♥ Kiss in the snow ♥
background obrázek :)
Ano, ano! Přesně tak! JEden dárek do školy, vlastně dva :D Jsem kupovala v pátek ráno před školou -_-

Písničky_6

13. ledna 2015 v 9:43 | Kačka |  Music
No tak v poslední době, kromě evropy2 co strašně moc často posouchám :DD Jsou to tyto písničky :) Nevím co k nim dodat, mě se prostě líbí :3 ♥
Sice jsou starší, ale je v nich něco co.. nedokážu popsat :DD něco co mě prostě na té písničce zaujme :3 ♥
No a jak jste si mohli všimnout, jednu písničku mám v menu :) A dvě už jsem použila ve článku :)

Nuda, nuda, nuda!!

12. ledna 2015 v 9:22 | Kačka |  Diary
Dneska se vám hlásím ze školy.. dneska jsem šla poprvé :D Ne nečekaně :D Ale je to nezvyk zase ráno vstávat.. :D Včera jsem nemohla usnout.. a usnula jsdm až ve 2:13.. tak nějak, dokážete si mě představit :D vstávat v 6 -_- no prostě děsný...
Samozřejmě jsem pak nestíhala, takže mi málem ujel bus :D ano, jsem šikovná :D
A ve škole :D nuda.. První hodinu jsmd psali písemku z chemie, až na jednu otázku to mám, takže to dopadlo dobře :D a teď? Sedím na počítačích a máme supl na ajinu..
Prostě si děláme co chceme.. Takže nuda :D
Už se těším domů :3 :D ale to mě čekají ještě 6hodin.. ano, dneska máme dlouho.. nevím jestli to vydržím :/ :D
Als budu muset :D a to mě ještě čeká písemka ze zemáku :'( :D
Držte mi palce, snad to bude v pohodě :D
A co vy? Jak se máte ve škole? :D

Víkend

10. ledna 2015 v 17:44 | Kačka |  Diary
Tak jak si užíváte víkendu?
Popravdě já trošku býdně :D Nevím co dělat, u nás je strašné počasí, včera nám nešla elektrika, takže jsem ani nemohla napsat článek.. Dneska to nahodili asi až v 15:00, ale pořád to tak nějak vypadává :D Takže děs, děs, děs..
Je to u vás aspoň trošku lepší?
No výsledky dopadli trošku bídně.. Ale nehodlám to rozmazávat.. :) Každopádně to, že jsem psala, že nevím jak to bude stále platí :/ :) Takže asi tak :))
Jinak nevm, nemám ani moc náladu, ani mc času sem psát sáhodlouhé články, protože čekám každou chvilku, kdy to zase vypadne..
Fouká tady strašnej vítr, že se ani nedá vylézt ven..
No a zítra mě čeká povinná rodinná sešlost u dědečka.. Opravdu se moc "těším" víte jak to myslím.. Prostě se mi tam totálně, ale totálně nechce.. Svoje příbuzenstvo zrvona dvakrát nežeru, takže asi pro to.. A to si ještě dědeček objednal bábovku, kterou musím upíct já.. A jet tam na oběd, být tam do odpoledne.. Večer přijet domů a jít se učit.. Protože do školy už můžu a jak jsem zjistila, v pondělí píšeme dvě písemky.. Bude to krušný den :D
Každopádně nevím jestli vám se něco zítra hodím, asi nejspíš ne :) Tak se budu snažit v pondělí :) Aspoň něco když nic :))
Mějte se :)

Jak to bude?

8. ledna 2015 v 16:45 | Kačka |  Diary
Ahojte, tenhle článek je takovej :D No stejně sem nikdo nechodí, takže ani nikoho nebude zajímat..
Vůbec nevím jak to teď s článkama bude, protože mě neustále bolí hlava, chce se mi spát a od pondělí jdu SNAD do školy, to se mimochodem dozvím zítra, takže nevím kolik budu mít času už jen skrz školu..
A navíc nějak se mi nechce vysedávat u počítače, protože mi opravdu není nejlíp..
Takže snad, i když sem nikdo nechodí.. Snad to budu nějak stíhat a na ten článek denně si čas a trochu "prostoru" najdu :)
Dneska je to vážně jen takhle článek :) No a uvidím jak dál :)

Citáty_6

7. ledna 2015 v 15:08 | Kačka |  Citáty
A mám tu zase citáty :3 :) Jak já tenhle článek miluju, jednoduchý, ale i tak přesto tolik pravdivý :))
Tak ale teď vážně :D Bdudu to asi dávat 2x za měsíc a budu jich dávat 10 :D Ale tak, teď tu máme delší "díl" a potom to budu dávat víckrát :)

Někoho milovat, znamená především přijmpout ho takový, jaký je.

Nechtěj člověka, který bez tebe nemůže být.
Hledej člověka, který bez tebe být může, ale nechce.

Někteří lidé odejdou z tvého života, ale to není konec tvého příběhu. Je to konec jejich příběhu ve tvém životě.

Na nikoho nespoléhej, ve tmě tě opustí i vlastní stín.

Pravdivá slova nebývají příjemná. Příjemná slova nebývají pravdivá.

Na každého z nás, na nás ve světě čeká naše druhá polovička.
Prosím pár lidem= 1 like?☺

Zdraví?

7. ledna 2015 v 13:25 | Kačka |  Diary
Zdraví? Heh, kéžby -_- Achjo. Já opravdu nemůžu mít nikdy nic v pořádku, nikdy se mi nemůže nic pověst a nikdy nedostanu co si přeji.
To si toho přeji tak moc? To je moc, že chci abych byla zdravá? Asi jo -_- Opravdu nevím, nevím co mám dělat..
Dobrou náladu dokáže vážně zkazit kde co.. Jo asi většina víte, že jsem dneska byla u doktorky.. No zdravá jsem. Ale jak se to vezme.. Brala jsem antibiotika, protože jsem měla.. já nevím co něco jako angínu? Prostě něco :D Tak po téhle stránce zdravá jsem.. to jo..
Ale brala mi krev a dělala různé testy, protože se jí něco nezdá -_- ale co doháje? A prý to dobře nevypadá.. Krev mi totiž brala už podruhé a říkala, že to dobrý není.. Takže se vážně bojím pátku, protože si mám voat na výsledky..
To toho chci vážně tolik když chci být zdravá? Asi jo..
No i když vím, že tohle nikoho nezajímá, já se vypovídat potřebuju, takže asi tak :D Jinak dneska ještě článek nějakej bude :)