Nemůžu mít lepší budoucnost, dokud se nepřenesu přes minulost.

Malé holčičky pláčou, velké mávnou rukou a pošlou tě do p*dele.

1. ledna 2015 v 20:55 | Kačka |  Thoughts
Tak fajn, tohle už nemá cenu! Postavit se na vlastní nohy, udělat si v životě pořádek a konečně poslat do p*dele ty lidi, který v životě nechci..
Předsevzetí do nového roku jsem si nedala, ale jednu věc, zásadní věc udělat chci :)
Opravdu ze života vyřadit ty lidi, který mi za to nestojej. Kvůli kterejm jsem brečela několik nocí, neustále se mi o nich zdálo a já myslela, že z toho zešílím.. Jo fajn, nechtějí mě oni v životě, proč bych jim měla dělat místo já v tom svém? Přijdou do něj jiní, Ti, kteří za to už stát budou :)
A nebo so znovu naletím, to už je v podstatě moje věc. Chybami se člověk učí ne?
Don't let it go.


Tak proč sedět na posteli, brečet, přemýšlet co se stalo a proč a trápit se, když ten druhý člověk je s někým jiným, někde jinde :) K čemu to je? K ničemu :) Ke ztracené části mého života :)
Takže nahodit úsměv, ale už nepřetvařovací omfg, co toto je za slovo :D a konečně a pořádně si užívat života. A hlavně s osobama, na kterých mi záloží a jim, záleží aspoň trochu na mě :) Protože tyhle osoby za to stojí nejvíc!!!
Takže dejme tomu moje předsevzetí do nového roku?
Užívat si života s lidma, který mám ráda :) A to hlavně Bitches ♥ a další dva lidi, který mám neskutečně ráda :) Tady těch 5, vlastně 6 lidiček, na kterých mi neskutečně moc záleží a nechtěla bych o ně v žádném případě přijít :) i když vím, že se to jednou nejspíš stane.. A mám takový dojem, že to dlouho trvat nebude, protože mám strašný strach odchodu na střední.. Ale o tom bych tu mohla psát hodně dlouho :)
A druhé takové předsevzetí, ale ono je to spíš i povinnost :D Dostat se na střední, ale na tu, na kterou chci, konečně jsem se rozhodla.. A to, že mi to naši rozmlouvaí je mi jedno, chci to dělat, bude mě to bavit :) A to je hlavní ne? O to jim šlo :) Tak proč mi to rozmlouvat :)
Catch your dreams ❁ | via Tumblr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peggyna Peggyna | Web | 1. ledna 2015 v 21:05 | Reagovat

kampak bys chtěla na střední? já šla na školu, o kterým jsem si myslela, že mě bude bavit a naopak, jsem z toho nadšená :-D a s těma lidma máš pravdu, i já mám stejnej plán.. :-)

2 Kačka Kačka | 1. ledna 2015 v 22:08 | Reagovat

[1]: Tak to ti přeju :) že ti to tak vyšlo :))
No já teda jo pořád váhám, váhám, ale ráda bych na pedagogicou :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama