Nikdy nemusíme ztrácet naději, protože nikdy nemůžeme být nazvratně zničení.

Březen 2015

Co bych chtěla letos přečíst?

31. března 2015 v 19:08 | Kačka |  Diary
Tak jsem se tu zase po dvou dnech ukázala.. Poslední dobou nemám ani čas, ani náladu. Dneska jsme se školou byli na výletě, takže jsme se neučilia přijeli jsme poměrně brzo :D Takže to bylo celkem fajn..
A teda ke článku, co bychc chtěla letos přečíst za knížky? Samozřejmě tu nejsou všechny co budu číst, určitě se během roku najde nějaká knížka co si přečtu, ale co bych si teď já chtěla přečíst?
Posední tak 2 možná 3roky jsem přestala číst. Nebo ne přestala doslova, ale už nečtu tak jak jsem četla.. Dřív jsem byla schopná přečíst knížku za den což jsem i teď pokud mě baví a mám čas ale teď už čtu míň. Přijde mi, že nemám čas. A když si jej najdu nenarazím na knížku, která by mě tak zaujala, že bych se vážně začetla..
Ale teď teda k mýmu seznamu :D a ano Johna Greena jsem ještě nečetla :D
Obrázek se k tomu ani nehodí :D Ale mě se líbí :D
1. Hledání Aljašky
2. Hvězdy nám nepřály
3. Papírová města
4. Harry Potter všechny díly, ano nečetla jsem to ještě :D
5. Sérii Hex Hall, Demon glass, Spell Bound
6. Zůstaň se mnou
7. Tahle píseň ti změní život
8. Krásné zlo
9. Čas něhy
10. a abych to číslo tak nějak zakulatila :D jakoukoliv další knížku od Lanczové nejlépe všechny :D

17. Tvůj názor na drogy a alkohol

28. března 2015 v 20:40 | Kačka |  Tagy a challenges
Pro dnešek tady mám challenge a to téma drogy a alkohol..
Dneska jsem byla na fotbale :D Prohrály jsme 5:3 LoL, ale čekala jsem to horší :D A ve čtvrtek hrajeme zase a máme trénink :D Takže super :DD A teda ke článku
Můj názor na drogy a alkohol. Popravdě řečeno, ani jednoho zastánce nejsem. Drog vůbec ne, je to hnus a úplně mi to vadí, nechápu jak do toho někdo může vůbec jít.. Je to fakt hnusnej hnus a nikdy jsem to nezkusila a ani nezkusím..
A alkohol? Taky toho nejsem zastánce.. Nikdy se nikdo nemusí zlít až do bezvědomí že o sobě neví.. To se mi taky hnusí, al epříležitostně proč ne. Přípitek k narozenínám, popřípadě teda něco na té zábavě.. Ale jinak toho opravdu zastánce nejsem..
Ani jednoho, ani druhého.. Nelíbí se m ito a hnusí se mi to.. Jop už se opakuju.. Takže dnešní článek je vážně krátkej :D Ale mě se chce spát a a ni nevím co k tomu ještě napsat :D

Rain :)

26. března 2015 v 20:09 | Kačka |  Diary
Tak dneska tady mám zase krátkej článek :D
Dneska jsem konečně dokoukala Harryho Pottera :D Jo teprve až dneska :D Ale prostě, poslední díl a poslední část je topka ♥ Nejvíc díl a mě se líbí nejvíc :D
Dneska jsem se opravdu vyznamenala.. Schytala jsem 5 ze slovíček z ajiny :D Aneb druhé pololetí devítky a moje lenost :D
Odpoledně jsem chtěla malovat, protože zítra musím do výtvarky a nic nemám, no nejsem na tom o moc líp :D Raději jsem koukala na film ♥ Best :D
No a konečně k názvu článku :D Začali nám fakt jarní dny a to se vším všudy.. Déšť! Jo když je malá přeháňka tak mi to nevadí, ale když prší celý odpoledne, už mi to leze na nervy :D A to to začalo teprve dneska.. Opravdu nemám ráda déšť. Nebo spíš jak se to vezme.. Ale ne nemám ráda déšť :D
Konečně mi dneska dorazila bunda :D I když myslím, že bundu přes internet už neobjednávám :D Jedna mi byla malá, tak jsem ji vyměnila za číslo větší a ta je mi velká :D Takže jako WTF? :D Nevím, ale tak lepší velká než malá, třeba ještě porostu a to teda doufám, že ne :D
No nic, asi bych vážně měla jít malovat :D Jinak poradíte mi na víkend zase nějakou delší "sérii" filmu :D Ať mám na co koukat? :D

Citáty_10/ Jestli vidíš, že jsem smutná, nic neříkej, jen mě obejmi.

25. března 2015 v 17:46 | Kačka |  Citáty
Holky si neumí představit, jak super vztah by měly, kdyby ne vždy daly přednost tomu nejhezčímu klukovi.

"Proč mi nechceš říct, co tě trápí?"
Protože nepotřebuji lítost ostatních.

Když se tě dívka na něco ptá je lepší odpovědět pravdu,protože je příliš velká pravděpodobnost že už zná odpověď.

Život -je příliš důležitá věc, aby se o něm mluvilo vážně.

Možná to není tím, že bychom si neuvědomovali co máme, ale tím, že si jsme až moc dobře vědomi, co máme jen si nedokážeme představit, že bychom to neměli.


Sunny days

24. března 2015 v 20:53 | Kačka |  Diary
Ahojte, tak dneska jsem tady jenom s krátkým článkem a ke všemu s deníčkem..
Jak bylo dneska u vás? Doufám, že hezky :) U nás jo a byla jsem celé odpoledne venku :D teď jsem krapet unavená :D
Ve škole chodíme s tělocvikem už ven.. A dneska jsme museli už běhat 600. Nesnáším běhání -_- :D a ke všemu mě bolí nohy. Normálně to učitelé berou postupně od 60 a tak dál a "trénují" po zimě jen naše učitelka ne..
Ještě nás v sobotu čeká fotbalový zápas, tak doufám, že bude hezky!! :D A 9. dubna máme hrát v Borech školský Coca Cola cup, to co jsme hráli loni :D ale to jsem vlastně neměla blog :D
Mám rozepsanej jeden článek, podle mě zajímavější, spíš na úvahu :D záleží na úhlu pohledu, ale musím jej ještě dopsat :D
Dneska nám odpadla čeština, takže jsem po dlouhé době přijela v 14:30 :D boží to pocit :33
Zítra mám odpoledne zase matiku a nemám nic spočítanýho, takže musím vstávat ráno dřív :D Takže jdu spát a přeju vám dobrou noc :)

Before I die_6

23. března 2015 v 20:26 | Kačka |  Before I die
Ahojte, dneska pro vás mám jenom Befor I die :), protože nevím co dávat a všimla jsem si, že tento měsíc jsem jej nedávala :)) Měla bych se učit do školy, ale mě se tak šíleně nechce, to se raději budu koukat na film ♥♥
Následujte mě na více ♡
no tak třeba jednou, i když podobné fotky dávám do každého BID :D
Jo to by byla paráda, mít vlastní song ♥♥
K tomuto se já dokopat, stane se zázrak :D

Co kluci nechápou na holkách?

22. března 2015 v 18:53 | Kačka |  Thoughts
Ahojte, tak jsem měla takové volnější odpoledne a dívala jsem se na youtube videa, konkrátně na Vaďáka, Vidraila a Sidose :) A na videa co nechápou n aholkách, tak nějak jsem se rozhodla to dát "dohromady" a napsat na to vlastní názor..
K tomuto "dílu" chci napsat ještě co holky nechápou na klucích? A chci napsat i podobnou "sérii" co miluji a nesnáším :D
Tak bravo kdo to dočte až dokonce :D Protože tohle bude mít dva díly, těch bodů je strašně moc :D A teď už teda ke článku :))
1. Nálady
Jo je pravda, že často měníme nálady.. Jsme skoro jak počasí v dnešní době :D Kluci to vždycky svádí na krámy, ale to není pravda.. Kluci vážně nikdy nepochopí proč měníme tak často nálady, ale někdy to nedává smysl ani nám..
Ale především kluci říkají spoustu věcí, kterýma nás umějí urazit nebo zranit, ale oni si to vůbec neuvědomují. VŮBEC. Jsme citlivější, no. Oni nás urazí a pak se diví, že jsme změnily náladu :D No co to je? Pak se nemají čamu divit..
2. Hubnutí
Vaďák ve svém videu řekl, že nechápe, proč hubneme tím způsobem, že nežereme. Já zase nechápu, jak můžou být kluci hubení a při tom tolik žrát :D
No, ale je pravda, pokud některá z nás nejí, aby zhubnula, má vážnou mozkovou poruchu. Stačí jíst 5x denně, nepřežírat se a snažit se jíst zdravě. A sportovat :)
3. Nákupy
Kluci říkají, že nakupováním trávíme hodiny. Ale to, že oni u nás nechápou zálibu v nakupování, je to jako když my nechápeme, jak můžou sedět půl dne u počítače a hrát videohry.
Prostě nakupování je náš živel. Je to čas, který můžeme trávit s kámoškou, pokecat a k tomu všemu si koupit něco hezkého na sebe, odreagovat se. Kluci si prostě řeknou, že jdou ven. My si řekneme, že jdeme nakupovat. Je to to samý, jenom v trochu jiným pojetí..

Přípravy aneb všichni nervózní

21. března 2015 v 11:50 | Kačka |  Diary
Ahojte, tak co dneska? Jak se máte? Je u vás taky pořád hezky tak jak u nás? Doufám, že jo, že užíváte sluníčka, a doufám, že to tak vydrží.. Už by konečně mohlo.. Teplo, sluníčko, hezky :))
A co vlastně ten nadpis článku? Dneska máme oslavu.. Děda slaví 70, takže celá rodinka se sejdeme.. Happy všichni se máme rádi.. Jo kdyby to tak bylo, bylo by to fajn, jenže naše rodina je trošku, jak to říct, zvláštní.. Mám takovej dojem, že to skončí katastrofou, takže se vůbec netěším.. Jako jo na jednu stranu jo, ale na druhou se mi vůbec nechce..
Doma se už všichni minimálně hodinu chytají, jen já jsem v pohodě a nic nedělám.. Mamka už mi ale třikrát říkala ať se chystám.. Ale máme tam být 13:30, takže čas ne? Jako co je? Všichni nervózní, několikrát už se chytli.. Hádky, řev, nechápu co jim je..
Tak je to oslava no a jako co máme dělat.. Nic se s tím stejně neudělá, ať se rády máme nebo ne, tak jako co, stejně tam budeme předstírat happy rodinku.. Všichni tady nervózní, ale nic.. Tak jako co, stejně se nic nestane.. No možná se tak pohádáme -_- A jako co, tak se spolu bavit nebudeme a bude klid..
Nechápu proč jsou všichni tak nervózní, prostě klídek nic neřešit.. Ať si všichni dělají co chtějí a bude klid.. Ať si říká kdo chce co chce a hotovo..
Jo no tak jsem tady zase vypsala všechny názory a pocity z dnešní oslavy a můžu se jít chystat :D Takže čaute :) A doufám, že to dopadne dobře :DD

Myself..

20. března 2015 v 21:16 | Kačka |  Thoughts
Ahojte, dneska jsem tu trošku později :/ :D
Z Brna jsem přijela poměrně brzo, ale jsem šíleně unavená, ani pořádně nevím z čeho, ale na zítra se musím vypat :D takže půjdu spát :D Ale teď už ke článku..
Je vlastně dobré rozhodnutí, které si vybereme? Není v našem věku na takovejhle věci ještě čas? Jak si můžeme být jisti, že děláme dobře a do budoucnosti budeme spokojeni? Jak víme, že to co uděláme teď nebudeme litivat později? A pokud budeme, dá se z toho pak nějak dostat?
Dá se přestat utápět v myšlenkách, že by jsme teď byli šťastní?
Myslím, že všechny tyhle otázky nahoře se dají zodpovědět. Ať už správně nebo špatně, odpovědět na ně dokážeme. Ne v našem věku odpravdu nejsme schopni za sebe rozhodovat. Možná víme co nás baví teď, ale nejsme si jisti, zda nás to bude bavit do budoucna..
A opravdu se do budoucna po našem rozhodnutí nedá nic dělat.. Ať už z vlastních zkušeností, že minulost si skoro pořád připomínáme a vyčítáme. A přemýšlíme jestli to tenkrát bylo dobře.
Ale bylo? Nebo nebylo? Co když je to zase jen ta lítost, to že jsme se přestali bavit úplně? Že se na sebe ani nepodíváme? Ale komu to nejvíce můžeme vyčítat? Sami sobě!
Nejsme v našem věku připravení a plně rozhodnutí co chceme dělat a už vůbec nevíme, jestli je to dobře..Blázni everywhere..

19. března 2015 v 18:05 | Kačka |  Diary
Ahojte :) Tak dneska jsem tady zase s deníčkem.. Zítra nejdu do školy :3 hop hej, to je tak boží pocit, když nikam nemusím ♥ Teda musím do Brna k doktorovi :/:( Odpoledne teda musím do výtvarky, takže teď půjdu malovat..
A teď k nadpisu.. Blázni všude? Nečekala bych, že člověk dokáže to, co dokáže.. Že se z hodnýho, vzornýho kluka vyklube úplnej .... V tomhle věku 14,15 nebo těch 16 let se asi vážně musí zkusit všechno.. Aby jsi byl "in", aby jsi zapadl do té dnešní "mládeže".. Ale že budeš pít alkohol, potom budeš kouřit trávu a pak půjdeš do školy a nakonec se ztratíš.. Teď nechci nikoho jmenovat, ani popisovat nebo cokoliv jinýho.. Je to čistě můj názor a to jak to vidím/cítím já.. Přijde mi to prostě divný.. Opravdu těch slušných, vzorných kluků nebo holek ubývá a všichni si z něj dělají "srandu".. Ale věřím, že ten kdo je slušnej tu svoji sůlušnou polovičku ocení.. Teda alespoň myslím.. Snad..
V poslední době mě opravdu přijde, že opíjet se je na dením pořádku a bez toho nejsi "in".. Nevím co se s dnešní generací děje, ale těch slušných opravdu ubívá.. Nevím, alespon já nemám pocit, že bych musela pít a kouřit, abych zapadla nebo nedej bože připadala někomu zajímavá.. Ba naopak.. Přijde mi to trapné -_-
A co vy co myslíte?
A co u vás jak je? U nás bylo včera a dneska strašně hezky.. Takový to jarní/letní počasí :)) Už bych konečně chtěla taky teplo, ale má se to prý zase zkazit :/ No tak uvidíme no :))

Omluva nebo co?

18. března 2015 v 19:30 | Kačka |  Diary
Ahojte :) Tak jsem se tady po 3 dnech zase ukázala. Opravdu se omlouvám, ale nemám ani nápad ani nějak čas na blog.. V poslední době na počítač ani moc nechodím.. Zdá se mi to nebo jsem se opravdu začala učit na přijímačky :D Lol to není možné Každopádně, každý den mám něco a tedy promiňte ale přijde mi to důležitější než blog, na který nemám čas a ani po tom učení ani chuť.. Stěžovat si vám tady, jak je učení strašné i když to všichni víte pořád dokola taky nechci.. Takže co..
Jsem bez nápadu a nevím co psát..
Ale abych vám tak nějak shrunula tedy ty tři dny co jsem tady nebyla? :D
V nedělu jsme měli na oběd doma dědy, takže to bylo dopoledne a část odpoledne zabítý, no a potom jsem se učila na pondělí, protože jsme psali z ájiny a zemáku a měla zkoušet z chemie.. Takže to byla moje neděle no -_-
V pondělí jsem domů přijela až 16:30, měli jsme do tří a já pak měla nějaké zařizovíání ohledně víkendu.. Odpoledne jsem počítala matiku a asi po dvou/třech měsících se u nás zastavila sestřenka, takže jsem si raději "užívala" jí než něco psát na blok.. Mám ji moc ráda, ale teď se moc nevídáme :/ Taky že přišla asi v 18 a odešla bylo 21:30 :D nebo kolik :D
No a včera.. Učila jsem se.. Dneska jsme psali z němčiny a chemie.. Samozřejmě jsem obě písemky zkazila.. Z němčiny mám teda 2, ale bůh ví co mám z chcemie, dozvím se to zítra.. No a potom jsem počítala matiku -_- :D
A dneska? Měla jsem matiku a odpoledne jsem se rozhodla jít ven, musela jsem si nafotit věci do školy a když bylo tak hezky, tak proč ne :))
A co vy? Doufám, že jste se měli líp než já :) Budu se snažit sem dávat články alespoň ob den, ale nevím, jakmi to bude vycházet :))
Jo já vím, nemá to nic společného s článkem, ale je to prostě boží :D

Film day and party

14. března 2015 v 21:34 | Kačka |  Diary
Ahojte :D Dneska.. Asi nejsem normální.. Odpoledne jsem se rozhodla malovat a pustila si k tomu další díl Harryho Pottera..
Jenom já dokážu brečet tady u toho filmu :D Hej ani nevím proč.. Jednu chvilku mi to prostě přišlo strašně smutný.. A to ještě nejsem u konce..
Teď ještě dokoukávám jeden díl a chystám se pryč.. Něco jako párty nebo spíš rozlučka se svobodou :D Ano, je to divný, že se tomu tak říká, ale jo rozlučka se svobodou..
Měla jsem jet do Brna, ale to se odsunulo na zítra, popřípadě na pátek :D
Dneska je to zase krátkej článek, protože nestíhám a musím se jít chystat.. Harryho ještě dokoukanýho nemám :D A jsem zvědavá kdy to stihnu :D
Každopádně se s vámi dneska loučím, protože opravdu musím jít a nestíhám :D

Film evening!

13. března 2015 v 20:05 | Kačka |  Diary
Ahojte, tak jak se dneska všichni máte? Já musím říct, že celkem fajn. Odpolední výtvarku jsem přežila a dokonce mě učitelka pochválila :3 :D
Dneska jsem si konečně objednala jednu z těch jarních bund.. Takže by mi měla přijít teď někdy během týdne :))
Zítra nejspíš pojedu do Brna, děda prý chce někam jet :D Tak prej do Brna :)) Ale né, že by mi to vadilo :D
No a konečně tedy k nadpisu článku :) Dneska jsem se rozhodla si udělat filmový večer, už od minulého víkendu se chystám koukat na Harryho Pottera :3 ♥ Takže jsem si to dneska konečně pustila ♥
Džus, sušenky, tma a film, totálně boží ♥♥
Dneska to bude krátkej článek :) Harryho Pottera určitě všichni znáte :) Jak je známo, je to dlouhý film, takže dneska stihnu tak 2díly maximálně :) :D
Knížku jsem ještě nikdy nečetla, tedy nepřečetla až do konce, prostě film j efilm ♥
Uvidíme :) No nic, já jdu koukat a vy si užijte páteční večer ♥

I´m dreamer!

12. března 2015 v 18:50 | Kačka |  Thoughts

"Někdy si přeješ aby se sen stal realitou , ale naopak aby realita byla jen hroznou, škaredou noční můrou.."

Strašně jsem si tu písničku zamilovala♥, ani nevím proč :D
Ten pocit ,když ulehneš do postele, a začneš snít. Jaké by to bylo kdyby si byla někdo jiný? Jaký by byl pocit nebýt? Jaké by bylo kdyby si se narodil/a jinde? Proč tě nechce? Udělala jsi něco špatně? Jaké je teda správné rozhodnutí? PRoč se to stalo? Proč to tak musí být? Můžu něco změnit? Chybím mu vůbec? A je to tady , další noc , ve které skoro nespíš, a jen přemýšlíš, nemůžeš své myšlenky zastavit . ale -je to dobře, nebo ne?
Já miluju snění , protože je to ten pocit, kdy přemýšlíš nad tím, co by, jak by. Jaké by bylo kdyby si teď byla s ním, a byla v jeho objetí ? Bylo by to tak úžasné, tak jak si to představuješ ? Ten pocit, ten znám. Snění je podle mého dobré, ale né vždy je to v dobré míře, někdy je to opravdu přehnané a měli bychom naopak dělat něco, při čem nemusíme myslet a odreagujeme se..Asi každý o něčem/někom sní nebo přemýšlí nad různými událostmi.. I já jsem snílek, občas až moc naivní :D.
Já miluju snění, ale na druhou stranu je to podle mě to nejhorší co může být. Ráda přemýšlím nad mími sny, v noci nad tím přemýšlím. Někdy si jen představovat co by se dělo, co chcete být až budete velcí.

Jen mi někdy vadí, že ty sny, co si vysnívám, se většinou nestanou realitou .Je mi to dost líto. Ale možná na to nejsem dostatečně odvážná, nebo jsem moc naivní, a nikdy neudělám ten poslední bod, který mi nejde překonat. Je to hrozné, vědět to o sobě, vědět,m že jste kousek od snu, ale něco vás stáhne zpátky.. Jste od toho kousek, ale i tak strašně moc daleko..
Ale tohle je život, realita!
Tumblr_mgtt83qnws1rxyqj3o1_500_large

Spring outfits

11. března 2015 v 19:58 | Kačka |  Fashion
Tak pro dnešek tady mám outfity na jaro, jo trošku dřív :D Ale zaprvé nic mě nenapadlo a maluju, takže nemám ani čas psát něco "delšího" :D Snad se vám budou líbit :))

Možná je to takový to teplejší jaro no :D

Hate math!

10. března 2015 v 20:27 | Kačka |  Diary
Ahojte :)
Nesnáším matiku, nesnáším školu.. Na to, že mám matiku ralativně ráda, protože to jako jeden z mála předmětů a s mojí inteligencí :D chápu, tak nesnáším přípravnej kurz matiky na přijímačky..
Je to děsný, už mi z toho opravdu hrabe.. Sedí u počítání asi od 4 až téměř do teď -_- A to jsem musela ještě za taťkem, ať mi něco spočítá a stejně nemám všechno.. JE to děsný, děsný -_-
NESNÁŠÍM POČÍTÁNÍ!! Nesnáším všechny ty rovnice, výrazy, vzorce.. Copak je to normální, opravdu mi z toho jebe a jsem zvědavá co předvedu na přijímačkách, budu mít zavařenej mozek :DD
Jako přijde vám normální zadat nám cca 6 A4 z obou stran popsaný příkladama? Promiňte, ale to mi přijde trošku moc.. Nemám jenom matiku, abych u toho seděla a počítala -_-
Jednoduše řečeno. Už mám zase po náladě, protože strávit 4hodiny u matiky -_- děs -_- Ani nevím, jakto, že počítám tak pomalu, jestli mi to přijde nebo je to fakt..
Ale každopádně je to děsný -_- Kašlu na to a jdu spát.. Doubrou :) :*
jo, ten obrázek je z weu, ale takhle nějak vypadal dneska můj stůl -_-

Písničky_8

9. března 2015 v 18:11 | Kačka |  Music
Pro dnešek tu mám písničky. Poslouchám toho daleko víc, ale ted takové "nejoblíbenější" a mimo jiné pořád poslouchám evropu 2 :D Což nemusím komentovat :D

Lítost, vztek, smutek!!

8. března 2015 v 20:58 | Kačka |  Thoughts
Lítost, ztek, smutek.. Všechny tady ty pocity se zase ve mě mísí už zase.. Ale nejen ty.. Radost, láska, štěstí.. Už se mi zase rychle mění nálada. Všechno je mi líto, všechno vidím zle, ale vždycky na tom najdu něco dobrého..
Nevím proč to takhle mám, vždycky mám takové "období" kdy se cítím, ani já sama nevím jak.. Malá blbost mě rozbrečí.. Ale copak to takhle jde?
Před rodičema happy face, nic se neděje, nic mi není.. V noci v posteli přemýšlím a vzpomínám, udělala jsem tenkrát chybu nebo ne?? Po chvíli se mi spustí slzy.. Připadám si sama.. I když to není pravda.. Myšlenky, písničky a samota není zrovna ideální, i když jak kdy.. Občas to není k zahození.. Proč, proč přemýšlení nad minulost tak bolí a zároveň jsem ráda, že je to zamnou.. Má se žít přítomností! Říkají mi všichni, ale cokoliv se stane, začnou vyčítat minulost.. Nu ankde je ta přítomnost, kterou se všichni ohánějí..
Občas si říkám, že je dobré konečně vypadnout ze základky a začít v podstatě od začátku, sama, bez těch všech.. Ale na druhou stranu nedokážu bez nich být.. Ať je mám sebevíc ráda nebo se s něma nebavím, či je vůbec nemám ráda.. V každém je něco a každý tvoří momentálně část mého života a já si nedokáži představit mít život bez nich..
Smíchaný pocity jsou na nic.. Chtěla bych občas úplně vypnout, zapomenout na všechno, necítít vůbec nic.. Jen prázdnotu..

Zase je tohle článek tajovejch mejch keců, pocitů.. Já nevím, píšu celkem pozdě, protože jsem se učila, ale stejně nic neumím :D..Lítost, ztek, smutek.. Všechny tady ty pocity se zase ve mě mísí


Hate, hate, hate!!

7. března 2015 v 17:15 | Kačka |  Diary
Ahojte, dneska je to zase tak nějak článek o všem :/ :)
Včera jsem ani nic nepsala, protože jsem byla unavená.. Přijela jsem až v 17:00 a byla jsem šíleně unavená, fakt už jsem se nezmohla na nic :D Jen jsem si pustila film a psala si s kámošema, no nakonec jsem i u toho usnula.. Taky jsem to potřebovala.. Celej týden jsem chodila spát pozdě, vstávala v 6.. Prostě děsný, chci nějaký prázdniny!!

No, dneska jsme museli jet k dědovi, bydslí sám.. Příští týden bude děda savit narozeniny, bude mít kulatiny, takže velká oslava, víte co.. No do toho přijede teta z Prahy, takže bude u dědy spát, takže jsme tam museli jet ukliit.. Přijela jsem před chvílí.. A to jsme tam byli od 9 -_- Je to děsný.. Zas ejsem unavená a to jsem toho a víkend plánovala daleko víc.. A co stihnu, NIC! Zase se mi chce spát a myslím, že půjdu, protože jsem vážně utahaná :D -_-

Zítra jedeme k druhý babičce, a potom se musím učit, takže zabitej den.. OPĚT.. A já zase nic nestihnu, to je opravdu super..
Nevím kde mám brat všechen ten čas na ty věci co potřebuji udělat.. Přijde mi, že všechno strašně letí.. Do toho ještě jiný problémy.. Poslední doou se všechno sype jak domeček z karet -_-

Citáty_9

5. března 2015 v 20:59 | Kačka |  Citáty
Ahojte, dneska tady mám jenom citáty, protože jsem strašně unavená a chce se mi spát.. Protože, nevím proč, ale dneska se na nic nezmůžu.. :D Snad vám to nevadí, já mám prostě citáty ráda ♥♥
Pokud ti na něčem záleží, bojuj za to do poslední chvíle. Je lepší odnést porážku s vědomím, že jsi pro to udělal všechno než s tím, že jsi se moc brzy vzdal.

Každý umí říct: "Netrap se."
Ale jen málokdo přijde, obejme tě a řekne: "Jsem tu stále pro tebe."

Nevysvětlujte! Přátelé to vysvětlit nepotřebují. A nepřátelé vám stejně neuvěří..

Největší sen se nikdy nesplní, protože pak by to nebyl sen.

Slzy se smát neumí..

Untitled