Nikdy nemusíme ztrácet naději, protože nikdy nemůžeme být nazvratně zničení.

Červen 2016

Citáty_23

20. června 2016 v 20:35 | Kačka |  Citáty
Popravdě řečeno mám několik rozepsaných článků, některé dokonce dopsané. Ale nejsem schopná je nějak vydat. Většinu článků ukončím po začátku a nevím jak je dokončit a tak začnu psát jiný, který stejně nedopíšu :/

Jediné co tě drží na živu je víra, že to bude o něco lepší.
Později stejně řekneš, že to už lepší nebude, proto řekneš SBOHEM SVĚTĚ.

Láska je jako cesta autobusem..někdy trvá dlouho..někdy chvilku..a nikdy nevíš, co se během cesty stane!

Dělejte to, z čeho máte strach. A dělejte to opakovaně. To je nejrychlejší a nejjistějších způsob, jak strach porazit.

Když tě ignoruje někdo, kdo je pro tebe vším, je to jeden z nejhorších pocitů. Najednou začneš přemýšlet o tom, co jsi udělal špatně, co se stalo a pomalu tě to všechno začne zžírat.

I když ti je do breku směj se tak poznáš pravé přátele... Jak? Že poznají, že tě něco trápí..


Školní výlet

19. června 2016 v 20:56 | Kačka |  Diary
Přesně od 1. do 3. jsme měli školní výlet. Řeknu vám, docela jsem se těšila, přeci jen lepší než škola. No a jaký to bylo? Popravdě? Mám z toho smíšený pocity. Takový, všelijaký.
Výlet jsme měli v Adršpachu, takže jsme vstávali brzo, aby jsme se tam vůbec do poledne dostali. Cesta byla jak jinak než dlouhá, ale dalo se to zvládnout i s těma přestupama.
No z ubytování jsme ovšem už takový nadšení neprojevovali, bylo to docela malý a neútulný, abych řekla pravdu. Povlečení bylo špinavý a děravý a jediná reakce byla, že chceme domů, no jeli jsme, ale až poslední den :D
Výlety, které jsme absoluvovali byli pěkné, ale jediné co nám vadilo byl déšť, každý den nám pršelo a několikrát jsme zmokli. Což bylo úžasný, protože jsme pak museli ještě celej den chodit. Někdy i nepromokavá bunda promokne, což je co říct.
Dám vám sem i nějaké fotky, které jsme fotili. Jinak tam bylo totiž vážně nádherně a možná bych se tam někdy chtěla jet podívat sama. Naše třídní totiž strašně letí a nic si nevychtnula, takže jsme to prolítli a nic z toho pomale neviděli.
Moje stěžování, že s námi jede školník bylo zbytečné. Byl to ten nejlepší člověk, který s náma jel a od té doby ho máme prostě rádi :D Ne, že by jsme předtím neměli, ale je to úžasnej člověk, jelikož nic neprozradil, zabavil nás a ještě se s ním dalo povídat.
Měli jsme tam i krušně chvilky, které raději komentovat nebudu. Každý máme někdy nějaké chvilky, a že někdo nekdy nemá náladu, nějak bych to neřešila.
Kdybych měla ohodnotit celej výlet byl dobrý, jediná nevýhoda, kterou opraavdu měl byl ten déšť, což se ovšem ovlivnit nedalo. I tak to bylo ovšem dobrý a určitě jsme si to všichni užili :)

Tonight I wanna cry

15. června 2016 v 21:32 | Kačka |  Thoughts
Jsou tři hodiny ráno a já sedím zachumlaná do peřiny na posteli s notebookem na klíně a hledím do černé tmy za ním. Přemýšlím a po tvářích mi tečou slzy způsobené písničkou a textem, který právě čtu. Měla bych spát, ale nemůžu.
Přemýšlím a přesto nevím co přesně chci, co vlastně způsobilo ty slzy na mých tvářích. Jestli vzpomínky na osobu, která je tu sice stále se mnou, ale vzdálila se mi více než bych chtěla nebo myšlenky na to, že jsem opět tam kde jsem byla a kam jsem už nikdy nechtěla.
Klepou se mi ruce a přes slzy nevidím, chtěla bych mít u sebe osobu, která by mě v těhto situací podžela, objala a řekla, že to byl jen hloupý sen! Ovšem právě ta osoba, která by mě měla objímat způsobuje slzy. Nevyznám se sama v sobě.
Jsem ráda jak to dopadlo, na druhou stranu je mi strašně líto, že jsem tu osobu svou blbostí ztratila. Přátelství až za hrob, alespoň já to tak ze začátku viděla. Nenechte si od nikoho mluvit do vašeho života!! Je to váš život a ať děláte cokoli, ostatní to nemusí zajímat.
Hloupé řeči ostatních zničili něco v co jsem věřila a doufala, že by mohlo vyjít. Po dlouhé době, po rozhodování, které jsem považovala za špatné, jsem našla něco, čeho jsem se mohla držet, něco v co jsem doufala a chtěla, aby mi konečně po dlouhé době vyšlo. Nevyšlo a já se jen utvrdila v nesprávném rozhosnutí.
Přemýšlela jsem jestli slzy způsobily jen vzpomínky, které tak staré nejsou. Převážně, ovšem smutná písnička tomu dopomohla. A po shlédnutí názvu mě to dostalo úplně Tonight I wanna cry, stejně jako text, pusťte si ji, je úžasná ♥♥
girl, night, and city image love, quote, and hug image girl, alone, and room image

Jeseníky [2016]

13. června 2016 v 21:03 | Kačka |  Diary
V rozmezí 19.-22. května jsme se se sestrou a patrou lidí rozhodli, že pojedeme do Jeseníků. Nebo spíš oni se rozhodli a mě vzali s sebou. Mají takhle procestované už několikatery hory a jelikož jsem měla školy až někde nad hlavou, chtěla jsem na chvíli vypnout. A tak jsem jela s němi.
Bylo nás tam celkem šest a byli jsme ubytovaní v apartmánu, který měl spaní jakoby v patře, které bylo ale součástí té místnosti jestli najdu fotku bude dole. Ve čtvrtek jsme si udělali jen takovou malou procházku, protože jsme přijeli až později a večer jsme hráli různý hry, což bylo fajn odreagování :)
Kdo si zapoměl na pátek vypnout budík? No samozřejmě, že já, takže nám v 6 zvonil budík. Tak jsme toho nakonec využili a do přírody a ticha vyrazili už tak brzy. Vypravili jsme se na Praděd, nejvyšší bod Jeseníků. Menší kluk, který byl s námi, celou cestu vykládal, že jdeme na Ještěd, a pak jsme to motali všichni. Cestou jsme se stavili, v jedné jediné po cestě, hospůdce a jelikož jsme cestou trošku zmokli dali jsme si polívku. No a pak jsme se úspěšně došplhali až na Praděd, kde si ostatní dali oběd. Řeknu vám, ani jsem kupodivu z toho chození neměla hlad. Každý by řekl, že člověku vyhládne, ale ono ne :)
V pátek jsme se vydali na přečerpávací nádrž Dlouhé stráně a to vám povím, cestou jsem myslela, že umřu. Dalo se jet autobusem, který dva z nám využili, ale já jsem si to chtěla vyjít a tak jsem šla. No spíš se plazila :D Ale z naší čtyřky jsme tam došla první :) V sobotu, jelikož jsme byli kousek od Polska jsme se jeli podívat tam. Takový malý pátrací spolek.
Kdybych měla celé ty čtyři dny shrnout, bylo to úžasný. Klid, ticho, skoro žádní lidi cestou, příroda, bez internetu, bez chaosu, stresu. Měla jsem se nádherně a parádně jsem si odpočinula.
Točila jsem video, který jsem teda ještě nestihla sestříhat, takže na něj odkaz kdyžtak dodám, ale tady máte alespoň nějaký fotky. I když jsem moc nefotila, spíš točila :)

Po čase si popovídáme [part_3]

11. června 2016 v 13:10 | Kačka |  Diary
Blog a psaní mi docela chybí ale na druhou stranu nemám čas. Nemám čas, proč to pořád opakovat a raději si ten čas neudělat? Neumím si uspořádat den tak, abych stihla všechno, co bych chtěla a přitom to udělala pořádně. Od teď, přísahám, já toho chci dosáhnout, budu psát články jak budu chtít, budu vydávat pravidelně.
Nápady na články mám, několik jich mám rozepsaných, ale nebyla jsem schopná je dopsat, teď tomu ale bude jinka, a já se tomu snad zase začnu věnovat.

Znáky ve škole mám skoro uzavřený, a dokázala jsem si to dobře vytáhnout, jak sjem si minule stěžovala, že vše kazím, teď jsem si prostě řekla, že si k tomu opravdu musm sednout. Sice už mě to vážně nebaví, ale chtěla jsem a když chci, tak prostě musím. Takže jsem zabrala Ještě i tak mě čekají nějaké písemky, teď nejzávažnější a nejdůležitější ve čtvrtek a jestli zvládnu to, tak pak budu už fakt za vodou :)

Chystám se napsat článek o Jeseníkách, ve kterých jsme byli už před asi měsícem? A taky článek o školním výletě, který byl takový, všelijaký :) Taky mám v plánu blog trošku řeskládat, pokud se mi to povede.
Pořád mi něpřijde, že bych byla na takové té náladě super. Jsem naštvaná, nervózní, nesvá ani nevím jak přesně to popsat, ale chtěla bych náladu, kdy bych už nic neřešila, kdy bych měla pokoj a klid..
Teď jsem si taky zařizovala brigádu, která mi kupodivu vyšla, takže prázdniny strávím z poloviny pracovně, a přesto si je chci pořádně užít :) A taky užiju!
No asi je to vše co jsem tak rychle chtěla shrnout a co mě v nejbližší době čeká. Takže doufám, že to s blogem bude už ok. ne jak doteď :)
hair and grey image castle, girl, and beauty image dog, cute, and puppy image