Nikdy nemusíme ztrácet naději, protože nikdy nemůžeme být nazvratně zničení.

Červenec 2016

I´m crying, again.

25. července 2016 v 10:14 | Kačka |  Diary
Tělem mi otřásají vzlyky, které tlumím do dlaní. Dech se mi zadrhává. Po tvářích mi stákají slzy, které se snažím zadržet. Bolestná grymasa v obličeji nazačuje, že něco není dobře a pocit, který svírá moje tělo při čtení těch pár řádků, při vzpomínkách, je nepopsatelný, ale bolestný. Nedokáži to popsat, nevím co si myslet a po opravdu dlouhé době jsem opět zmatená. Jsem šťastná? Co se za ten rok změnilo a co se za tu dobu stalo. Bylo toho tolik a zároveň nic.
Čtu si loňské články a slzy mi stákají ještě teď. Obavy, strach, zoufalství, bezmoc.. Kolik se toho od té doby změnilo?
Při pomyšlení, že jsem teď mohla být jinde a všechno by v téhle chvíli bylo jinak mi vhání do očí ještě více slz. Vím, že by to bylo jiný a přitom bych za to byla ráda vždyť.. Ale kdo ví, ty modrošedý oči bych poznala všude a přesto bych nakonec byla zklamaná. Vždyť co mě v pátek napadlo? Jak se má, kam se dostal, jak uspěl, jsem zvědavá a přitom už nemám odvahu na to se ozvat.
Myšlenky se mi motají v hlavě a právě proto bych chtěla být jinde, vím, že ta bych definitivně zapoměla. Tam bych se zajímala něčím jiným. Někým jiným. Nevyzná se sama v sobě. Nevím co přesně chci, ani proč mě to tíží, bylo by to jako poslední dva roky. Co je dní z celého roku? Co, zase by to skončilo stejně!
Jsem zmatená, chtěla bych, opravdu nevím co bych chtěla. Ale jediné co potřebuji je zapomenout, zmizet na chvíli pryč, nemyslet. Ne nad nimi, nad tím co bylo loni, nevracet se do minulosti. Neotáčet se zpět, protože to se stejně změnit nedá. Měla bych se připravit na to co bude, co můžu změnit, ale.. Nemůžu, nejde to..
girl, sad, and grunge image love, couple, and hug image photography and photo image

Konec školy, prázdniny, poslední týden..

3. července 2016 v 13:05 | Kačka |  Diary
Tak se opět po dlouhé době ozývám, protože jsem neměla ani náladu, ani chuť či čas něco psát. Dobře ten čas by se určitě našel, ale především ta chuť nebyla. A co se dělo poslední týden, jak dopadlo vysvědčení a jak to vidím dál? Tak to se vám pokusím přiblížit :)
V pondělí jsme byli se školou v kině, aby jsme se nemuseli učit. Byli jsme na Kniha Džunglí, což bylo docela pěkný. Sice anglický s titulkama, ale fakt se mi to líbilo. Pohádka je občas lepší než nějaký horor nebo nazáživný film.
Jelikož jsme končili už v 10, tak jsem jela za sestrou do Brna, protože jsem sháněla nějaké nové plavky. Nakonec jsem sehnala co jsem chtěla a mám z nich radost :) A ještě jsem si dovezla sukni, což je na mě nevýdané :D
V úterý jsme měli nějaký den, kde jsme plnili různé úkoly a soutěže. Zapojila se do toho vlastně celá škola, byli jsme rozdělení do skupinek. Původně se mi vůbec nechtělo, protože ty skupinky byli jakože z každé třídy člověk. A jelikož ty starší moc neznám. Ale nakonec to tak strašné nebylo :)
Ve středu jsme měli burzu učebnic, kde jsme s kamarádkou přímo nutili učebnice prvákům, kteří na nás koukali jak na něco nevýdaného :D Musím uznat, byly jsme dotěrný, ale prodaly jsme všechny učebnice :D
No a ve čtvrtek nás čekalo vysvědčení. V pololetí jsme měla dvě dvojky, no a říkala jsem si, že bych to mohla zkusit stáhnout, a tak se mi to povedlo. Neměla jsem ani jednu dvojku. Nevím jestli mi to stojí za ty řeči ostatních, ale tak co je mi do nich :)

No a co prázdniny? Letos jsem si sehnala brigádu, protože jsem nechtěla jen tak sedět doma. Na červenec jsem neměla skoro žádné plány a v srpnu už teda něco mám, ale to se dá lehko domluvit.
Co plánujete na prázdniny vy? A jak jste dopadli ve škole?
girl, summer, and sea image summer, food, and ice cream image balloons, sun, and beach image