Nikdy nemusíme ztrácet naději, protože nikdy nemůžeme být nazvratně zničení.

Srpen 2016

Víkend v Brně

19. srpna 2016 v 18:35 | Kačka |  Diary
Jak jsem vám psala, minulou neděli jsme byly s kamarádkou v Brně. Domluvily jsme se spolu, že se půjdeme podívat na fotbal kluků, kteří hráli už v 10, a tak jsme už kolem 8 jely od nás. Když jsme dojely do Brna šly jsme ke kamarádčině tetě, kde jsme si nechaly věci a vydaly se na místo zápasu.
No jey jsme tam poprvé obě dvě takže jsme měly docela strach jak to najdeme, ale jel s námi jeden kluk, který měl na sobě mikinu jejich týmu, a tak jsme ho nenápadně sledovaly a světe div se, dovedl nás na stadion.
Zápas se nám líbil, kluci hráli pěkně a na to, že hráli s nejsilnějším týmem Čr, prohráli jen 4:2 s tím, že hodnou chvíli drželi skóre. Řekly jsme si s kamarádkou, že to bude taková naše prázdninová tradice, jezdit se na ně koukat, a že pokud nám to v nebližší době vyjde pojedeme ještě jednou.
Připadaly jsme si tam, ale zezačátku trošku divně, protože jsme tam byly jediný holky, ale co, klučičí fotbal je prostě úžasnej :D
Potom jsme šly ještě s jedním kamarádem na oběd a potom nakupovat, původně jsme ani nic nechtěly, prostě se jen podívat po obchodech, ale já si nakonec koupila dva cardigany, jednu mikinu a tričko. A ta mikina je naprosto boí a strašně příjemná ♥♥
No po obchodech jsme se toulaly asi do 6 hodin, a pak jsme šly procházkou k tetě na byt. Ještě jsme se cestou stavily v obchodě, protože jsme si chtěly udělat ovocnej salát, jen kamarádka si v obchodě připadá jak retard, když za sebou veze vozík, kterýmu vržou kolečka, no nasmály jsme se dost.
A pak jsme si doma udělaly salát a koukaly na fotky, kdy byla kamarádka malá a na videa a prostě měly fajn večer.
V pondělí jsme vstávaly docela brzo na to, že jsme šly spát v 1. K snídani jsme dojedly náš salát a vydaly jsme se do města. Prostě jsme se jen tak chvilku potloukaly městem.
Na oběd jsme si daly palačinky, který dělaj v Brně na Svoboďíku fakt úžasný ♥ A jelikož jsme toho měly nachozeno docela dost a bolely nás ruce, kde jsme měly tašky, rozhodly jsme se ve dvě jet domů :)
Musím říct, že to bylo fajn a doufám, že na ten zápas ještě půjdem :) a já vím, že se domluvíme! :D
football, girl, and nike image chocolate, shop, and forever image adidas, best friends, and bff image

Další týden prázdnin

15. srpna 2016 v 19:08 | Kačka |  Diary
Zase jsem tady asi po týdnu. Nějak nebylo co psát. Více méně jsem byla doma a pomáhala, protože posledních 14 dní mám teď docela nabytých.
Zítra musím ještě jednou a už konečně naposledy do práce, protože musíme vyřídit ještě nějaký papíry a tak, ale kdyby jste věděli jak strašně moc už se mi nechce.
Ve středu pojedu s taťkem do Brna a někam do Letovic či co? Shání něco na opravu komínu, tak jsem řekla že mu pomůžu. No ve čtvrtek pojedeme prý na jednodenní výlet, tak jsem zvědavá a mohla bych přidat konečně nějaký fotky :) A v pátek je u más pouťová zábava, tak u nás bude spát kamarádka a v sobotu taky a v neděli pouť. Takže musím stihnout ještě pomoct mamce uklidit, znáte to.
No tím ukončím tento týden, v tom příštím už toho teda tolik nemám, ale i tak. O víkendu jdeme se sestrou a přítelem někam pryč a pak zbydou už jen tři dny. Neskutečný jak rychle to utíká.
Ještě musím nějak vměstnat spolužačku, která ke mě měla přijet a celé prázdniny jsme se k tomu nedostaly, což mě docela mrzí.
Teď v neděli a dneska jsme byli s kamarádkou v tom Brně, ale rozhodla jsem se, že na to napíšu samostatný článek.
Docela mě děsí jak rychle to utíká a všude už jsou opět věci do školy, do které ani za nic nechci. Nemožný, že už mám jít do druháku, když jsem teprve před chvílí nastoupila a nemohla se pořádně rozhodnout, na kterou školu jít a ještě pořád nevím, jestli jsem před rokem udělala dobře.
coca cola, pink, and blue image girl, adidas, and friends image buildings, clouds, and cool image

Plány na zbytek prázdnin

7. srpna 2016 v 19:21 | Kačka |  Diary
Konečně jsem se dneska opět pustila do vlogu, který jsem točila v Jeseníkách, kde jsme byli se sestrou už v květnu. Měla jsem půlku sestříhanou, ale jak je zvykem, jsem moc šikovná a neuložila jsem si to a počítač restartovala. Potlesk pro mě.
Ale konečně jsme se do toho pustila znovu, tak doufám, že to co nejdřív budu mít hotovo. Pak vám to sem možná nasdílím, uvidím.
Zítra jdu naposledy na brigádu a pak si udělám až do konce prázdnin volno, protože už mě to moc nebaví, včera tam totiž byla docela rozepře a opravdu nemám náladu anichuť, ani mi to nestojí za to, abych tam něco takovýho "snášela" takže jdu naposledy a pak budu mít volno.
Naši mají teď 14 dní dovolenou, tak plánujeme nějaké výlety, třeba z toho bude taky video nebo sem alespoň dám nějaké fotky :) uvidí kam všude a na jak dlouho se podívám, předpokládám, že to budou víceméně jednodenní výlety.
V neděli se s kamarádkou chystáme do Brna na fotbalový zápas jednoho kamaráda a budeme tam spát až do pondělí. Chceme se podívat po městě a jestli nám to vyjde, tak i do kina na Než jsem tě poznala, což si všichni chválí, tak uvidíme jestli nám to vyjde a jestli se nám to bude líbit. Když jsem o tom slyšela, že je to romantický film, říkala jsem si že to pro mě nebude. Ale když jsem viděla trailer, tak jsem říkaa, že to prostě musím vidět :D
Potom je u nás pouť a kamarádka by měla u nás spát a uvidíme co ještě všechno stihnu do konce prázdnin. Chtěla bych toho co nejvíc, ale uvidím :)
Věřím, že budu mít čas a i chuť vás informovat o tom co dělám a co se děje :) Aspoň nějaké fotky přidám nebo tak něco :)
adventure, forest, and Road Trip image black, coffee, and white image air, summer, and Airbus image

Po čase si popovídáme [part_4]

3. srpna 2016 v 14:43 | Kačka |  Diary
Od května se na blogu ukazuji málo kdy. Předtím jsem to házela na to, že nemám čas, což bylo na jednu stranu pravda, učila jsem se do školy. Potom, že nemám žádné nápady, což byla a je stále taky pravda. Několik článků, které začnu psát vždy uložím, protože nevím co více k nim napsat, zaseknu se v půli nebo nemám chuť dopisovat dané téma. Ale to už jste tady taky četli.
Na jednu stranu mi psaní strašně chybí a na tu druhou ani ne. Nejraději bych si napsala článek opravdu ejn když mám chuť a potřebuji se vypovídat, což poslední dobou taky tak dělám. Za poslední tři měsíce to nebylo celkem ani 15 článků, což je naprosto směšné. Ale opusťme tohle téma, siby jak začnu opět psát by byli zbytečné, proto to nechám otevřené a uvidím jak se mi bude chtít a s blogem udělám do budoucna.

Nějak nevěřím tomu, že nám čas letí tak rychle a jsme v polovině prázdnin, vždyť já si ještě nějak neodpočinula a pomale ani nikde nebyla, neříkám, většinu plánů mám v srpnu, ale jako. Vážně máme dneska 3. sprna? Neskutečné. CHtěla bych to trochu zpomalit.
Počasí si poslední dobou dělá taky srandu, mohlo by bát ještě hezky, nemám ráda deštivé dny. Krom takového toho jemného, letního deště. Což tohle rozhodně není. A docela mi chybí takové to letní počasí i ty tropy, který tak nesnáším :)

Poslední dobou mi vadí mamka nebo já nevím jak to napsat. Ale vždycky řekne něco co mě naštve, co prostě nechápu, s čím nesouhlasím. Nevím jak to vysvětlit, nevím jak to popsat, většina si teď asi říká, že nesouhlasím s jejíma názorama, ale to jsou zásadní věci, který.. Já nevím například teď jak chodím na brigádu mi mamka řekla, že si za to koupím pokoj, který teď děláme nový, ale ségře se zařídí od nich. CHápete to. Sestra je o 6 let starší!!! Tak proč? Proč já si ho mám platit a jí se udělá? Chápete toto?

Mám poslední dobou smíšené pocity. Vždycky se mi chce z ničeho nic dobře někdy to má důvod brečet a z toho se směji a užívám si volno a léto a má z toho radost. Něco mi chybí a přitom nevím co. Něco bych chtěla a nemůžu přijít na to co je to správné. Nevyznám se v tom co se poslední dobou děje. Chtěla bych být šťastná, chci se jenom smát a nic neřešit, být bezstarostná, mít povahu kdy všechno hodíte za hlavu a nic neřešíte, ale ono to nejde, neumím to nebo to možná nechci umět což je hloupost.

eyes, eye, and blue image beach, ocean, and summer image Image by bakaerva