Září 2017

KONEC

11. září 2017 v 18:00
Ještě včera jsem psala článek, který měl vysvětlit vše za poslední dobu a nevydala jsem jej, naštěstí.
Najednou to bylo definitivní rozhodnutí a mě od toho nemohlo odradit už nic. Stalo se toho víc, co bych musela vysvětlit, leč nemůžu. A proto taky končím s blogem. Bylo mi tak líto těch článků, které jsem z blogu teď stahovala..
Mám je tedy všechny uložené v archivu a některé z nich si asi přepíši do počítače nebo někam úplně jinam, ale většinu z nich asi smažu.
Nevím co je na tom pravdy, ale pátrat po tom ani nebudu, blog se patrně dostal do rukou, do kterých neměl. A jak jsem nad tím přemýšlela, bylo tu až moc osobních věcí, které by se šířit dál nemusely. Proto jsem ukončila působení na tomto blogu, leč mi to radost nedělá.
Pokud to pravda je, a blog se opravdu někam dostal, doufám, že ten dotyčný z toho alespoň něco má..
Tímto se s vámi chci nějakým způsobem rozloučit, poděkovat v posledních letech za vaši podporu, které si vážím♥♥ A budu přemýšlet zda se objevím někde jinde, znovu, či jestli blogování nechám úplně. Poslední dobou jsem nad tímto přemýšlela hodně, i ve včerejším článku bylo o tomto zmínka, leč okolnosti se změnili a donutili mne bez jediného zaváhání vše stáhnout..
Tři roky byla dlouhá doba, článků byla hromada, přesto, že jsem mohla stáhnout jen ty podstatné a pokračovat dál, adresa je ve světě a pokračovat nemohu. Teď je mi to opravdu líto, jelikož ty léta..
Popřemýšlím, nechám si to projít hlavou a třeba na mne po čase narazíte na jiném blogu. V tomto momentě to pro mne ale vypadá, že skončím definitivně. Psaní mi sice chybět bude, ale to si mohu kompenzovat jinak.